1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Lexy Chaplin życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Lexy Chaplin jest jedną z influencerek młodego pokolenia. Dziewczyna zaistniała w social mediach dzięki swojemu udziałowi w projekcie Team X.

Kim jest Lexy Chaplin?

Ile lat ma Lexy Chaplin? Wiek influencerki łatwo obliczyć, znając jej datę urodzenia. Przyszła na świat 8 lipca 1999 r. w Niemczech.

Dziewczyna zawodowo zajmuje się tworzeniem internetowego contentu. Prowadzi cieszące się olbrzymią popularnością konto na YouTubie i Instagramie. Sławę zyskała dzięki projektowi Team X, do którego dołączyła w sierpniu 2019 r. Należała do pierwszego zespołu wraz ze Stuu Burtonem, Julią Kosterą, Marcinem Dubielem, Kacprem Błońskim. Dziewczyna odeszła z projektu w 2020 r. Po jego zakończeniu płynnie przeszła do tworzenia własnych treści.

Oczywiście dziewczyna nie uniknęła wpadek związanych z nagrywanymi przez nią materiałami i licznymi współpracami, które nawiązuje. Przykładowo zarzucano jej oszustwo, kiedy promowała rajstopy, które w rzeczywistości pochodziły z AliExpress i były sprzedawane za wygórowaną cenę.

Podobnie jak w przypadku innych celebrytek młodego pokolenia samo hasło Lexy Chaplin nago, czy Lexy Chaplin nudes budzi wielkie zainteresowanie.

Lexy pochodzenie i rodzice

Tata Lexy pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i jest wojskowym, natomiast matka jest Polką. Rodzice Lexy są rozwiedzeni od 2011 r. Rozpad małżeństwa wpłynął na decyzję matki, która postanowiła wraz z dziećmi zamieszkać na stałe w Polsce. Pochodzenie dziewczyny budzi spore zainteresowanie, głównie ze względu na jej wyraźnie słyszalny akcent.

Lexy Chaplin Instagram

Profile influencerki w social mediach śledzą miliony użytkowników. Są to głównie przedstawiciele młodszego pokolenia. Na samym Instagramie zgromadziła ponad 2 miliony obserwatorów. Każde jej zdjęcie zbiera kilkaset tysięcy polubień, co potwierdza zaangażowanie jej fanów. Również jej kanał na YouTubie jest dowodem, że skutecznie podbiła ona internet, a tworzone przez nią treści spotykają się z zainteresowaniem użytkowników.

Dziewczynę można też znaleźć na TikToku, gdzie przekroczyła już 3 miliony obserwatorów.

Kosmetyki Lexy Chaplin

Kosmetyki Lexy wypuściła na rynek wraz z firmą Ingrid, która upodobała sobie współprace z młodymi celebrytkami. Produkty dostępne są od 2022 r., głównie w drogeriach i sklepach internetowych. Kosmetyki Lexy Chaplin doczekały się też sporu videorecenzji w social mediach, influencerka promowała je oczywiście również na swoich kanałach.

Youtuberka chętnie korzysta ze swojej popularności i podejmuje liczne współprace. Do jednej z głośniejszych należała ta nawiązana z Biedronką. W sieci sklepów pojawiły się płatki Lexy. Śniadaniowy przysmak Yummer's początkowo był dostępny w dwóch smakach, czekoladowo-kokosowym i truskawkowym. Marka ta wcześniej współpracowała już z młodymi celebrytami, którzy wybili się na popularności Teamu X.

Wzorem innych koleżanek z branży celebrytka otworzyła swój sklep. Znajdziecie tam głównie modne ubrania.

Lexy Chaplin walka

Sława w sieci pociągnęła za sobą zaproszenia do zostania jedną z zawodniczek federacji Malika Montany. Lexy walka w ramach High League wzbudziły olbrzymie zainteresowanie i poruszenie w mediach. Debiutanckie i niestety przegrane starcie Chaplin w MMA odbyło się w sierpniu 2021 r. Jej pierwszą rywalką była Natalia Karczmarczyk.

Dziewczyna w kolejnych walkach zmierzyła się z Fagatą (luty 2022 r.), ponownie Natsu (wrzesień 2022 r.), Pauliną Hornik (marzec 2023 r.). Były to zwycięskie dla youtuberki spotkania.

Lexy swój wzrost podała na potrzeby walk. Dziewczyna mierzy 165 cm, z kolei jej waga to 57 kg.

Lexy Chaplin chłopak

Mimo że Lexy Chaplin i Marcin Dubiel nie potwierdzili, że są parą, to internet i portale plotkarskie aż huczały od takich wiadomości. Mówiło się o tym od momentu startu projektu Team X. Para trzymała jednak wszystkich w niepewności, nie dementowała ani nie potwierdzała miłosnych pogłosek. Dopiero w marcu 2021 r. podali do wiadomości publicznej, że zakończył się ich trwający trzy miesiące związek. Obecnie nic nie wiadomo o życiu uczuciowym youtuberki. Jedno jest pewne, chłopak Lexy Chaplin na pewno od razu stanie się kolejnym ulubieńcem internautów.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 2 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

zdjęcie pochodzi z https://commons.wikimedia.org/, autorem jest Magdalena Pieczonka, wykorzystano na podstawie Creative Commons Attribution 3.0 Unported license.