1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Leon Myszkowski życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym piosenkarzem?

Leon Myszkowski to syn Justyny Steczkowskiej, znanej polskiej wokalistki. Uzdolniony muzycznie artysta wraz z Michałem Harasimiukiem współtworzy duet Mike&Laurent.

Kim jest Leon Myszkowski?

Przyszedł na świat 1 września 2000 r. w Warszawie. Jego rodzicami są Justyna Steczkowska oraz Maciej Myszkowski, który pracuje jako projektant wnętrz. Leon uczył się w Liceum Filmowym przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Po zdaniu matury podjął decyzję o zakończeniu edukacji. Leon Myszkowski wiek swój wykorzystuje do rozwijania kariery. Odważnie wszedł w świat show-biznesu. W kształtowaniu kariery muzycznej wspiera go matka.

Leon Myszkowski – gotowanie

Leon Myszkowski blog kulinarny traktował, jak sprawdzenie swoich pasji i zamiłowań. Dzisiaj o tej przygodzie w Internecie, mówi, jak o próbie szukania własnego miejsca. Kuchnię pokochał dzięki babci oraz pysznym przepisom swojego taty.

Prowadzony przez niego blok nosił nazwę likeleo.pl. Wpisy tam zamieszczane poświęcał nie tylko gotowaniu, ale też modzie i podróżowaniu. Jako bloger kulinarny gościł w telewizji śniadaniowej.

Leon Myszkowski - muzyka

Chętnie bierze udział jako DJ w różnych imprezach. Sporo czasu spędza również w studiu produkcyjnym. Wraz z Michałem Harasimiukiem tworzy projekt Mike&Laurent. To właśnie w tym duecie powstał pomysł na piosenkę Now. Przy jej powstaniu pracowała również Justyna Steczkowska, która zaśpiewała piosenkę. Duet stworzył podkład utworu oraz jego ostateczną wersję wokalną.

Leon Myszkowski Now, pierwszy w swoim dorobku singiel, wypuścił w 2022 r. Utwór został zaprezentowany m.in. podczas 59. KFPP w Opolu

Sporadycznie pojawia się na scenie u boku Justyny Steczkowskiej.

Życie prywatne Leona Myszkowskiego

Przeżył krótką przygodę z modelingiem, brał udział m.in. w pokazach mody sportowej.

Leon Myszkowski ma dziewczynę, jest nią Ksenia Ngo. Białorusinka jest o cztery lata starsza od swojego wybranka. Leon Myszkowski i dziewczyna poznali się 14 lutego 2019 r. w jednej z warszawskich restauracji. Chłopak przedstawił ją już swojej matce.

Ksenia i Leon Myszkowski sporadycznie pokazują się razem przy okazji różnych imprez, w tym na wydarzeniu organizowanym przez Fundację Polsat, czy gali przyznania nagrody sportowca roku.

Leon Myszkowski Instagram prowadzi regularnie. Internauci uwielbiają jego piękne zdjęcia z wyjazdów, imprez, na których gra, czy te z Leonem Myszkowskim i jego dziewczyną.

Chłopak lubi ruch i aktywny tryb życia, dba o swój wygląd oraz sylwetkę. Jest fanem sportu.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 3 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła