1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Aneta Glam życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Aneta Glam jest celebrytką, która zdobyła w Polsce popularność dzięki swojemu udziałowi w telewizyjnym programie Żony Miami.

Kim jest Aneta Glam?

Przyszła na świat w niewielkiej miejscowości w województwie opolskim. Aneta Glam wiek skrupulatnie ukrywa, dlatego też dokładna data jej urodzenia nie jest upubliczniona. Według mediów kobieta może mieć około 50 lat.

Jest jedynaczką. Kiedy miała 10 lat, jej rodzice podjęli decyzję o rozwodzie. Dziewczynka trafiła pod opiekę matki, to ona odpowiadała za jej wychowanie. Aneta Glam-Krup w młodości zajmowała się modelingiem, który traktowała jak swoją pasję. Pracowała m.in. w Tajlandii i Nowym Jorku.

Po zakończeniu przygody z modą kobieta postanowiła zaistnieć w show-biznesie.

Żony Miami

Do udziału w emitowanym na stacji TVN7 programie Żony Miami zostało zaproszonych pięć Polek, które mieszkają w Miami. Rozrywkowa konwencja programu opiera się na podglądaniu ich codzienności oraz luksusowego życia.

Obok Anety w programie wystąpiły Sylwia Graff, Ela Pruszyńska, Ewa Sama oraz Karolina Antoniades.

Charyzma i unikatowy styl zapewniły Anecie sławę i miano jednej z najciekawszych uczestniczek programu. Aneta Glam Instagram prowadzi z pasją. Jej konto jest prywatne, a więc trzeba poprosić o możliwość obserwowania zamieszczanych przez nią treści. Kobieta opisuje tam swoje doświadczenia, opowiada o modzie i prezentuje stroje. Jej konto słynie również z odważnych, eksponujących ciało zdjęć. Przykładowo: Aneta Glam nago opalała się w czasie pobytu na wyspach Bahamach i właśnie na Instagramie zamieściła zdjęcie uwieczniające tę chwilę. Szybko zostało one usunięte w związku z naruszeniem regulaminu platformy.

Aneta Glam i operacje plastyczne

Swój wygląd, którym prowokuje wiele komentarzy, zawdzięcza operacjom plastycznym. Celebrytka nie ukrywa, że dwukrotnie powiększała biust, miała też operację górnej, opadającej powieki. Jej rytuał dbania o swoją urodę zakłada również regularne wstrzykiwanie botoksu.

Celebrytka przyznaje, że kiedyś wyglądała inaczej, a jej wygląd ewoluował na przestrzeni lat. Zawsze jednak była wysoką dziewczyną. Aneta Glam wzrost wykorzystywała w karierze modelki. Mierzy ona 181 cm. Do wejścia w świat mody zachęcił ją jej ówczesny chłopak.

Aneta Glam i Królowe przetrwania

Królowe przetrwania to program rozrywkowy nagrany w Tajlandii. Reality-show powstało na potrzeby stacji TVN7. Do udziału w programie zostało zaproszonych 12 celebrytek, w tym Natalia Janoszek, Edyta Folwarska, Monika Miller i Aneta Glam. W programie uczestniczki mierzą się z dziką naturą oraz ze sobą nawzajem. Na potrzeby rozwoju fabuły muszą tworzyć sojusze i typować najsłabszą ich zdaniem partnerkę.

Aneta Glam - mąż

Celebrytka, zanim związała się ze swoim obecnym partnerem, była w związku małżeńskim. O jej byłym mężu wiadomo tylko, że pochodził z Francji.

Nie wiadomo, w jakich okolicznościach Aneta Glam i mąż zdecydowali się rozstać. Obecnie celebrytka związana jest z Węgrem. George Wallner jest założycielem firmy zajmującej się płatnościami bezgotówkowymi. Działalność przyniosła mu stabilną pozycję w branży oraz status milionera. Mężczyzna jest starszy od swojej partnerki. Para nie zdecydowała się na ślub.

Aneta Glam dzieci nie posiada. Nie wiadomo też, czy w przyszłości planuje powiększenie rodziny.

Aneta Glam kiedyś przyznała, że jest wielką fanką kotów i marzy o otwarciu schroniska dla zwierząt potrzebujących pomocy.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

96 − 87 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła