1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Fagata życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Fagata, a właściwie Agata Fąk jest jedną z topowych polskich influencerek. Dziewczyna obecna jest na Instagramie, TikToku oraz YouTubie. Sławę przyniósł jej związek ze Stuu Burtonem, który zakładał grupę Team X. Dziewczyna słynie z kontrowersyjnych zachowań.

Fagata – życiorys

Dopiero w momencie, kiedy zdecydowała się startować w walkach MMA, fani dowiedzieli się ile lat ma Fagata. Wiek dziewczyny można łatwo obliczyć, wiedząc, że przyszła ona na świat w 2000 r.

Od 2020 r. dziewczyna aktywnie prowadzi konto na YouTubie. Początkowo w social mediach publikowała głównie nagrania poświęcone makijażowi i różnorodnym wyzwaniom, chętnie też odpowiadała na, nawet te bardzo osobiste, pytania widzów. Dotychczas jej najpopularniejszym nagraniem jest piosenka, którą zamieściła w ramach Hot16challenge 2. Video ma ponad 4 miliony wyświetleń.

Dziewczyna wie, jak wzbudzić i utrzymać uwagę fanów. Chętnie publikuje wyzywające zdjęcia, na których eksponuje swoje ciało. Goła Fagata wywołuje spore zainteresowanie. Świadoma tego influencerka w swoich social mediach chętnie dzieli się zdjęciami w strojach kąpielowych. Fagata chętnie też zamieszcza zdjęcia w eksponujących pupę i cycki ubraniach. Nie zdecydowała się jeszcze na założenie profilu na onlyfans. Dlatego fanom wypisującym w wyszukiwarkę frazy takie jak: Fagata nago, czy Fagata nudes pozostaje przeglądanie jej profilu. Znajduje się tam wiele hot zdjęć Fagaty. Zapytania o nagie zdjęcia Fagaty równie często można znaleźć na stronie Wykop.

Youtuberka w 2022 r. zaproponowała swoim fanom piosenkę. Fagata Onlyfans to piosenka z gatunku turkish rap.

Kariera influencerki nabrała rozpędu, gdy skorzystała z zaproszeń do walk Fame MMA oraz High League. Swoją debiutancką walkę stoczyła z inną influencerką - Lexy Chaplin pokonała swoją rywalkę w pierwszej rundzie. Agata zwyciężyła natomiast w drugiej walce, w której zmierzyła się z Natalią "Natsu" Karczmarczyk. Obie walki odbyły się w ramach High League. W ramach federacji Fame MMA Agata stoczyła jedną walkę z Moniką Kociołek. Była to kolejne zwycięskie dla niej spotkanie.

Jak ma na imię Fagata?

Fagata imię i nazwisko, czyli Agata Fąk, wykorzystała do stworzenia swojego pseudonimu internetowego.

Fagata instagram

Dziewczyna zrezygnowała ze studiowania architektury, by zostać twórcą internetowym. Fagata IG wykorzystuje nie tylko do zamieszczania treści dla swoich fanów. Bardzo często publikuje tam wzbudzające kontrowersje opisy wydarzeń ze swojego życia, w tym również uczuciowego.

Zdjęcie Fagaty bez makijażu bardzo trudno znaleźć na jej profilach. Dziewczyna uwielbia artystyczny i mocny makeup, często też eksperymentuje z wyglądem. Tworząc swój styl inspiruje się Kylie Jenner.

Influencerka otwarcie mówi również o swoim zamiłowaniu do medycyny estetycznej. Fagata przed operacjami opowiedziała swoim fanom o oczekiwaniach, których niestety pierwsza operacja, czyli brazylijski lifting pośladków, nie spełniła. Dlatego też po dwóch latach powtórzyła operację. Poza liftingiem pośladków influencerka poddała się również zabiegowi odsysania tłuszczu. Uzyskanymi efektami pochwaliła się na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie w bikini. Po publikacji zalała ją fala krytycznych komentarzy.

Fagata kosmetyki

We współpracy z marką Ingrid influencerka stworzyła własną linię kosmetyków, w jej skład wchodzą m.in. cienie, eyelinery oraz błyszczyki w wyjątkowych kolorach. Inspiracją do stworzenia całej linii był wąż Pina, który jest ulubionym pupilem influencerki.

Kosmetyki Fagaty można kupić od 2022 r. w znanej sieci drogerii.

Związki Fagaty

W 2020 roku Fagata związała się ze Stuu, czyli znanym youtuberem, twórcą projektu Team X. O ich relacji stało się wyjątkowo głośno, już po rozstaniu. Oboje bardzo rozlegle komentowali zakończony związek na swoich social mediach. Dziewczyna wycofała się z części zarzutów wobec Stuu po kilku dniach od ich zamieszczenia. Swoje zachowanie tłumaczyła trudnym stanem emocjonalnym, w którym znajdowała się w momencie publikacji.

Jej była przyjaciółka Masza Graczykowska po jednej z ich kłótni, zdecydowała się opublikować w internecie wiadomości i nagrania, które otrzymywała od Fagaty, kiedy jeszcze łączyła je jakaś relacja. Z nagrań wynikało, że Fagata związała się ze Stuu dla jego zasięgów i popularności, którą może jej przynieść.

Fagata była również związana z Kamerzystą, para rozstała się jednak pod koniec 2020 r.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

52 + = 54

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła