1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Julia Kostera życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Julia Kostera przyszła na świat we Wrocławiu 5 sierpnia 2003 r. Jest polską youtuberką i influencerką oraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Internetu. Dziewczyna zainteresowana jest również modelingiem.

Julia Kostera – kim jest

Od dziecka lubiła nagrywać video. W wieku 9 lat zaczęła samodzielnie filmować, już wtedy miała również swoich ulubionych yotuberów. Nie dziwi więc, że miała zaledwie 12 lat, gdy wrzuciła swój pierwszy materiał do sieci.

Rozpoznawalność zyskała w 2019 r. Wtedy to została zaangażowana w projekt innego polskiego youtubera, Stuarta Burtona i weszła w skład pierwszego Teamu X. Po rozpadzie zespołu zdecydowała się na kontynuowanie swojej działalność na Youtubie indywidualnie. Z jej kanału można dowiedzieć się m.in. jakie są aktualne trendy modowe, a także poznać ciekawe zagadnienia z zakresu mody i beauty. Wyspecjalizowała się w tworzeniu treści modowych, urodowych i lifestylowych. Z czasem dziewczyna otworzyła również swój sklep internetowy.

Influencerka w czasie trwania projektu Team X poznała i związała się z youtuberem Kacprem Blonskym. Obecnie jest on również znany z walk w Fame MMA. Julia Kostera i Kacper Blonsky o swoim rozstaniu poinformowali fanów na swoich social mediach. Byli parą ponad 2 lata.

Po rozstaniu dziewczyna związała się z operatorem Marcina Dubiela, Filipem Tarasiukiem.

Ile lat ma Julia Kostera?

Julia Kostera wiek swój podała do wiadomości publicznej. Na często pojawiające się pytanie fanów: ile Julia Kostera ma lat, można łatwo znaleźć odpowiedź, sprawdzając jej datę urodzenia. Dziewczyna urodziła się w 2003 r.

Julia Kostera sklep

Influencerka jest znana z rozwijania własnych pomysłów na biznes, w tym otwierania działalności online. Julia Kostera swój pierwszy sklep nazwała Jkostera. Obecnie sklep jest przeniesiony na domenę BeauYou. Na stronie znajdziecie szeroką ofertę biżuterii i bielizny.

Kolekcja, którą Julia Kostera stworzyła wraz z marką Promees dostępna jest na sklepie online marki oraz na jej stronie. Julia Kostera bieliznę reklamuje również na przygotowanych na potrzeby promocji zdjęciach.

Kosmetyki Julia Kostera

Influencerka w 2022 r. weszła we współpracę z marką Inglot. Kosmetyki, które Julia Kostera reklamowała były dostępne w drogeriach Hebe.

Instargram

Julia Kostera aktywna jest zarówno na Instagramie, jak i na TokToku. Publikuje tam na bieżąco szczegóły ze swojej codzienności i nie pozwala swoim obserwatorom na nudę. Dotychczas Julia Kostera nago na swoich social mediach się nie pokazała. Publikuje jednak odważne zdjęcia, w tym w bieliźnie i wyciętych strojach kąpielowych.

Jej konto na Instagramie śledzi niemal 2 miliony osób, z kolei na TikToku prawie 3 miliony.

To właśnie z social mediów możemy dowiedzieć się ile Julia Kostera ma wzrostu, czy gdzie spędza wolny czas.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 5 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła