1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kevin Mglej życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Kevin Mglej jest młodym kompozytorem i autorem tekstów. Prywatnie związany z gwiazd polskiej branży muzycznej. Roksana Węgiel i Kevin Mglej wspólnie występują również na scenie.

Kim jest Kevin Mglej?

Przyszedł na świat w grudniu 1996 r. w Warszawie. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim i jednocześnie człowiekiem o wielu talentach. 

Kevin Mglej Instagram prowadzi regularnie. Tam dzieli się swoim życiem prywatnym oraz zawodowymi sukcesami. Na swoim koncie publikuje również zdjęcia z Roksaną oraz swoim synem Williamem.

Kariera zawodowa Kevina Mgleja

Jednym z jego sukcesów zawodowych był występ na 60. Festiwalu Piosenki w Opolu. Roksana Węgiel i chłopak wykonali wspólnie napisany przez niego utwór Miasto

Kevin często współpracuje z gwiazdami, w tym z Justyną Steczkowską, Viki Gabor czy Mariną. Chłopak Roksany Węgiel pod pseudonimem Ratel wydaje też swoje piosenki, w tym singiel Biała Sukienka

Kevin Mglej wiek swój wykorzystuje w pełni. Już jako dwudziestokilkulatek założył własną agencję marketingową o nazwie House of Hype by KM. Firma zajmuje się m.in. tworzeniem kampanii na TikToku oraz obsługą influencerów. Jest również właścicielem wytwórni muzycznej Unity Records. Dodatkowo członek zespołu Wolf House Production, w którym działa wraz z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim. Piszą, komponują i produkują oni utwory muzyczne. 

Swoich sił próbował również w aktorstwie. Wystąpił m.in. w Ojcu Mateuszu i Ludziach i Bogach. Na swoim koncie ma również występy w serialu paradokumentalnym Ukryta prawda

Kevin Mglej związki

Malwina Dubowska jest jedną z byłych partnerek kompozytora oraz matka jego syna Williama. Kevin Mglej dziecko przedstawił Roksanie. Wokalistka zapewnia, że świetnie dogaduje się z chłopcem. 

Kevin Mglej i Roksana Węgiel

Roxie i Kevin to związek, który wzbudza wiele kontrowersji. Poznali się w czasie pracy nad jednym z albumów wokalistki. Fani młodej Roxi Węgiel w internecie zastanawiali się jak to możliwe, że ich idolka tak szybko przyjęła zaręczynowy pierścionek. Kompozytor jest o 8 lat starszy od swojej partnerki. 

Roksana Węgiel zaręczyny Kevina przyjęła bez zawahania. W mediach opowiedziała, że na ten krok przygotowały je wcześniejsze rozmowy. Zaręczyny w całości zaplanował Kevin. Wybrał do tego celu kameralne miejsce, które zapewniło im prywatność. Roksana Węgiel ślub z Kevinem zaczęła planować wyjątkowo szybko. 

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

85 − = 77

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła