1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Marcin Dubiel życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Marcin Dubiel jest polskim youtuberem. Celebryta bierze też udział w walkach MMA.

Marcin Dubiel – życiorys

Youtuber urodził się w Tychach, od lat mieszka w Warszawie.

Uczył się w Liceum Ogólnokształcące nr II im. Czesława Miłosza w Jaworznie. Tam też podszedł do egzaminu dojrzałości.

Marcin Dubiel – wiek

Zastanawiacie się, ile lat ma Marcin Dubiel? Youtuber przyszedł na świat 24 października 1996 roku.

Marcin Dubiel – instagram

Jego profile w social mediach śledzi kilka milionów osób. Instagram jest największym medium Dubiela. Udostępnia tam nie tylko relacje z podróży, ale też kulisy swoich walk.

Obserwatorzy często komentują wzrost idola. Ten nie ukrywa jednak, że mierzy 183 cm.

Dla swoich fanów Kacper stworzył również obóz młodzieżowy, który ma celu poznanie się i wspólną zabawę. Organizowany przez Marcina Dubiela camp przeznaczony jest dla osób w wieku 9-18 lat.

Kariera Marcina Dubiela

Kariera Marcina Dubiela jako youtubera rozpoczęła się w 2014 r. Kanał założył w grudniu. Dzielił się na nim swoimi spostrzeżeniami. Często jego wypowiedzi wzbudzały kontrowersje, co przyczyniło się do wzrostu popularności nagrań.

Kolejnym krokiem w rozwoju social mediów było dołączenie do Teamu X, którego biznesowym opiekunem była Spotlight Agency. Ta druga największa grupa na polskim YouTubie rozwijała się od sierpnia 2019 r. W skład pierwszego teamu weszli: Stuu Burton, Julia Kostera, Lexy Chaplin i Kacper Błoński, Marcin Dubiel i Natsu - Natalia Kaczmarczyk.

Kiedy pod koniec 2020 r. startował Team X 2, Marcin Dubiel nie był już zaangażowany w jego tworzenie.

Nieprzychylne mu osoby komentują częste wpadki wizerunkowe youtubera. Trzeba jednak przyznać, że po każdej z nich Dubiel umiejętnie wraca do sieci i nieustannie rozwija swoją działalność.

Od 2020 r. regularnie bierze udział w walkach FAMME MMA. Debiutował 21 listopada w walce z Kacprem Błońskim.

Konflikt pomiędzy Dubielem a Błońskim był już widoczny w czasie ich wspólnej działalności w Teamie X. Na tyle elektryzował on publiczność, że organizatorzy FAMME MMA 8 postanowili zaprosić ich do walki.

Dubiel przegrał walkę decyzją sędziów. Mimo z pozoru nieudanego debiutu Kacper, udziałem w walce i swoją postawą, zyskał sporą sympatię widzów. Jego rywal był krytykowany za arogancką postawę i nieprzychylne wypowiedzi w wywiadach.

Dubiel podjął się udziału w rewanżu po dwóch latach. 26 sierpnia 2022 r. pokonał Błońskiego w I rundzie. Walka trwała jedynie 18 minut.

W swojej karierze walczył jeszcze z: Cezarym Nykielem, Wojciechem Przeździeckim, Alberto Simao, Mateuszem Trąbką, Jarosławem Jarząbkowskim.

Życie prywatne youtubera

Marcin Dubiel ma trójkę rodzeństwa: braci Michała i Piotra oraz siostrę Tosię.

Jedną z partnerek youtubera była Lexy Chaplin, członkini Teamu X. Marcin Dubiel i Lexy byli parą przez 3 miesiące.

W Teamie X Dubiel poznał też swoją obecną partnerkę. Związek z Natsu potwierdził w czasie wywiadu przed walką z Alberto Simaou.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

60 − = 58

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła