1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Natalia Kaczmarczyk – Natsu życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Natalia Kaczmarczyk, znana szerszej publiczności jako Natsu, jest polską influencerką i youtuberką. Szerokie grono odbiorców zyskała dzięki udziałowi w projekcie Team X (odpowiedź na działania Ekipy Friza).

Natsu – życiorys

Natalia Kaczmarczyk pochodzi ze Śląska, a dokładniej z Siemianowic Śląskich. Łatwo obliczyć, ile lat ma Natsu obecnie. Dziewczyna przyszła na świat 11 grudnia 1998 r.

Równie często, co o jej wiek, fani pytają ile wzrostu ma Natsu. Dziewczyna mierzy 160 cm.

Już jako nastolatka występowała w paradokumentalnym serialu Szkoła, w którym wcielała się w rolę Ewy. Największą popularnością przyniosły jej jednak social media. Natsu TikTok obserwuje niemal 3 miliony użytkowników. Równie dużą oglądalnością cieszy się jej kanał na YouTubie. Prowadzi go nieprzerwanie od 2018 r. Prawie 2 miliony osób śledzi Natsu Instagram.

Youtuberka dołączyła do High League, czyli polskiej federacji założonej przez rapera Malika Montanę, organizującej gale typu freak show figh. Walczyła dotychczas trzy razy. Dwa razy mierzyła się z Lexy Chaplin. Swoją trzecią walkę stoczyła z Agatą „Fagatą” Fąk. Natsu zwyciężyła jedynie w debiutanckim starciu.

Team X

Natalia została zaproszona do składu Teamu X, grupy która powstała z inicjatywy Stuarta Alexandra Kluza-Burtona, szerzej znanego jako Stuu. Dołączyła do niego w marcu 2020 r.

Odeszła po zakończeniu jego drugiej odsłony. Informacją tą podzieliła się ze swoimi fanami w jednym z filmów. Zapowiedziała też wtedy, że nie żegna się ostatecznie z drużyną. Natsu Team X odwiedzała i gościnnie występowała w ich nagraniach.

Natsu - kamerki

W 2021 r. do sieci wyciekły nagrania Natalii z kamerki. Na youtuberkę wylała się wtedy fala krytyki, a w komentarzach pod seksnagraniami zawrzało. Natsu nago oraz Natsu pilot stały się najczęściej wyszukiwanymi w internecie frazami.

Dziewczyna przyznała, że materiały te powstały cztery lata wcześniej i są wynikiem błędnych decyzji, które podejmowała w młodości. To były pierwsze upublicznione nagrania, na których Natsu nago pojawiła się w sieci.

Natalia zwróciła się również do internautów z prośbą o nierozpowszechnianie video. Nie ukrywała również, że młoda Natsu kamerki traktowała jako źródło zarobku.

Friz, Marcin Dubiel, Tromba i wielu innych youtuberów poparło jej apel. Nie potępili też oni występów Natsu nago przed kamerkami.

Natsu – filmiki

Natsu filmy na swoim youtubowym kanale udostępnia regularnie od 2018 r. Cieszą się one stale rosnącą liczbą wyświetleń.

W połowie 2022 r. postanowiła wystartować z własnym projektem, który nazwała Natsu World.

Obecnie w skład jej drużyny wchodzi między innymi: Paulina Hornik, Aleksandra Wylężek, Dominik Henne oraz oczywiście sama Natalia. Jej ekipa brała udział w Move Federation, czyli pierwszej w naszym kraju federacji piłkarskiej, w której w role graczy wcielają się influencerzy..

Kim jest chłopak Natsu?

Natsu była w związku z yotuberem znanym pod pseudonimem PRIMA aka KILLA lub Godface Kill. Youtuber już po rozstaniu z Natalią, 15 lutego 2022 r. opublikował na swoim kanale klip Chłopak Natsu, który błyskawicznie stał się hitem. W piosence o Natsu chłopak zdradza kulisy ich rozstania oraz szczegóły ze wspólnego życia.

Kolejnym życiowym partnerem youtuberki został Marcin Dubiel, jeden z członków Teamu X. Natsu i Dubiel rozstali się w 2023 r.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 1

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła