1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Daniel Martyniuk życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Daniel Martyniuk jest synem znanego piosenkarza, nazywanego również królem disco polo, Zenona Martyniuka. Po licznych kontrowersjach i aferach, z których Zenek Martyniuk wyciągnął swojego syna, ten na początku 2024 r. publicznie zapowiedział, że chce pójść w jego ślady i rozpoczyna karierę muzyczną.

Kim jest Daniel Martyniuk?

Jeśli zastanawiacie się, ile lat ma Daniel Martyniuk, łatwo to obliczyć znając datę jego urodzenia. Przyszedł on na świat 1 sierpnia 1989 r. Danuta Martyniuk i Zenon doczekali się jednego dziecka. Daniel dorastał jako jedynak. Po licznych skandalach, które prowokował, można z pewnością stwierdzić, że lubi być w centrum uwagi.

Dzieciństwo Daniela Martyniuka

Daniel dorastał wychowywany przez znanego ojca, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w Polsce. Zenon wraz z zespołem Akcent stworzył takie przeboje, jak chociażby Przez twe oczy zielone, czy Przewrotny los. Przez długi czas ojciec dbał o to, by syn żył bez blasku fleszy i mógł swobodnie dorastać.

Daniel Martyniuk - związki

Życie prywatne Daniela wzbudza wielkie zainteresowanie mediów, a sam celebryta dba, by o nim nie zapominano. Często komentowaną publicznie sferą jego życia są związki.

Pierwszy głośny skandal z udziałem celebryty wybuch w 2018 r., kiedy to media opisały jego zachowanie, które być może było spowodowane przyjęciem narkotyków. Wtedy Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska byli małżeństwem, a kobieta spodziewała się dziecka. Mąż miał nie wpuścić jej do domu, gdy wracała ze spotkania z przyjaciółmi.

Celebryta w swoim oświadczeniu na Facebooku zaprzeczył doniesieniom. Na tym jednak nie skończył się jego spór z Eweliną. Po jakimś czasie oskarżył ją i jej matkę o liczne manipulacje i zmuszenie go do zawarcia związku małżeńskiego. Sytuacja ta doprowadziła do rozpadu ich związku. Daniel Martyniuk rozwód wziął wbrew woli rodziców. Pozew złożyła Ewelina, która miała dowiedzieć się o jego romansie z Faustyną Jamiołkowską, jego wcześniejszą partnerką.

Obecnie Daniel Martyniuk i Faustyna są już po ślubie, Zdecydowali się na małżeństwo we wrześniu 2023 r. Daniel Martyniuk ślub z nową partnerką zorganizował podczas wakacji na Bali.

Daniel Martyniuk i skandale

Jeden z głośniejszych skandali z jego udziałem dotyczył nieprzestrzegania kwarantanny narzuconej na osoby przyjeżdżające z zagranicy w okresie pandemii COVID-19.

W 2020 r. stanął przed sądem. Postawiono mu zarzut posiadania narkotyków. Został skazany na 5 miesięcy pozbawienia wolności i prace społeczne.

Początek 2024 r. to kolejna afera w wykonaniu celebryty. Tym razem w hotelu Belvedere w Zakopanem, gdzie wraz z żoną Faustyną spędzali sylwestra. Wybór miejsca oczywiście nie był przypadkowy, ponieważ jego ojciec, tradycyjnie jak od lat, występował na koncercie w ramach Sylwestra z Dwójką emitowanego na TVP. Daniel po burdzie w hotelu i agresywnym zachowaniu wobec żony został zatrzymany przez policję.

Życie prywatne Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk ma dziecko ze swojego pierwszego małżeństwa z Eweliną. O przyjściu na świat swojej córki Laury celebryta poinformował w mediach społecznościowych. Niedługo po narodzinach Laury jej ojciec oskarżył matkę o nieużywanie antykoncepcji, która doprowadziła do ciąży. Para znała się wcześniej zaledwie kilka miesięcy

Daniel Martyniuk Instagram traktuje nie tylko jak miejsce do zamieszczania prywatnych zdjęć, wrzuca tam również krótkie nagrania, na których można posłuchać jego śpiewu. Media społecznościowe piosenkarza nie cieszą się jednak dużą popularnością.

W 2017 r. celebryta otworzył pub w Białymstoku. W jego prowadzeniu pomagała mama Daniela Martyniuka. Restauracja Jack Sparrow nie przetrwała i w 2019 r. została wystawiona na sprzedaż. Istnieją przypuszczenia, że jej niewypłacalność spowodowana była faktem, że celebryta miał dostęp do karty firmowej.

Jest absolwentem Szkoły Morskiej w Gdyni. Dlatego nie dziwi fakt, że próbował też pracy na morzu. W 2020 r. Na kilka tygodni zatrudnił się na statku.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

46 − = 36

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła