1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kacper Blonsky życiorys

Spis treści

  1. Crusher
   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Kacper Blonsky (Błoński), znany również pod pseudonimem Crusher, jest twórcą internetowym młodego pokolenia, który w krótkim czasie odniósł ogromny sukces. Zaliczany jest do grona najważniejszych polskich influencerów, głównie dzięki olbrzymim zasięgom w social mediach.

Kim jest Kacper Blonsky?

Kacper Blonsky założył swój kanał na YouTubie w 2018 r. Początkowo nagrywał materiały wraz z Blowkiem. Z czasem zdecydował się również na udział w projekcie Team X wraz z Julią Kosterą, Marcinem Dubielem, Stuu i Lexy Chaplinem tworzyli drużynę.

Kacper Blonsky i Julia Kostera zakończyli ten projekt jako para. Ich związek przetrwał 2 lata. Po odejściu z Teamu X youtuber rozwijał indywidualną karierę. Zaczął również brać udział w walkach FAME MMA.

Największy wzrost popularności youtubera nastąpił w 2019 r., kiedy to opublikował swój pierwszy utwór. Nagranie Blonsky Eluwina stało się najczęściej wyszukiwanym kawałkiem i szybko zyskało status virala. Kacper Blonsky stworzył utwór, który pokochały miliony użytkowników. O popularności utworu może świadczyć, chociażby fakt, że słowo eluwina weszło do codziennego obiegu.

Kolejnym hitem youtubera został utwór Crusher. Blonsky opublikował go w 2020 r. Po raz kolejny youtuber stworzył w piosence zupełnie nowe słowo. Film w ciągu pierwszej godziny od publikacji odtworzono ponad 200 tysięcy razy.

Kacper Blonsky – wiek

Kacper Blonsky wiek zdradził fanom wraz z podaniem daty urodzenia. Influencer przyszedł na świat 22 października 1998 r. Pochodzi z Sokołowa Podlaskiego.

Kacper Blonsky FAME MMA

Influencer obecnie ma na koncie kilka walk w FAME MMA. Do niedawna był zawodnikiem niepokonanym. Obecnie jednak ma na koncie jedną przegraną potyczkę. Kacper Blonsky walki swoje zawsze bierze na poważnie, solidnie się do nich przygotowuje oraz relacjonuje je na swoich social mediach. Swoją debiutancką walkę stoczył z Marcinem Dubielem. Kolejnym przeciwnikiem youtubera był Sylwester Wardęga, a następnie Mateusz Janusz z Fit Lovers oraz Amadeusz Roślik.

Zawodnik mierzy 185 cm. To ile wzrostu ma Kacper Blonsky znacząco wpływa na przebieg walk, w których bierze udział.

Związki Kacpra Blonskiego

Blonsky był związany z Julią Kosterą, którą poznał dzięki udziałowi w projekcie Team X. Ich relacja zainspirowała youtubera do stworzenia kolejnego utworu. Blonsky Tylko ty zadedykował właśnie Julii. Piosenka trafiła na YouTube w 2020 r. Dwa lata później Kacper Blonsky i jego dziewczyna, na swoich social mediach, poinformowali o zakończeniu relacji.

Crusher

Youtuber znany jest również pod pseudonimem Crusher. Aktywnie prowadzi swoje social media i zamieszcza tam angażujące obserwatorów treści. Dobrym przykładem może być akcja promująca piosenkę Lovair. Blonsky na TikToku udostępnił fragment swojego utworu i zachęcał fanki do wykorzystywania go jako podkład pod swoje autorskie nagrania.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 6 = 1

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła