1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Natalia Janoszek życiorys

Spis treści

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Natalia Janoszek jest polską aktorką i celebrytką. Znana uczestniczka telewizyjnych programów rozrywkowych. Jej postać wzbudza wiele kontrowersji. Głównie ze względu na jej spór z dziennikarzem i twórcą Kanału sportowego, Krzysztofem Stanowskim.

Kim jest Natalia Janoszek?

Przyszła na świat 15 czerwca 1990 r. w Bielsku-Białej. Janoszek przez wielu określana była jako: Polka w Bollywood. Natalia Janoszek wiek swój bez skrępowania podaje do informacji publicznej.

Natalia Janoszek młodość i wykształcenie

W młodości była blisko związana ze swoim rodzinnym miastem. Tam kończyła zarówno szkołę podstawową, jak i liceum. W 2014 r. była kandydatką Platformy Obywatelskiej do Rady Miasta. W wyborach samorządowych nie odniosła jednak sukcesu i nie uzyskała mandatu.

Aktorka wystąpiła też na Sylwestrze TVP w 2018 r. Był to jej pierwszy występ w roli piosenkarki. Jej kariera w Polsce nabrała tempa. Pojawiała się na okładkach modowych magazynów, była nagradzana w plebiscytach na osobowość roku. Wraz z Rafałem Maserakiem wzięła udział w 13. edycji show Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Natalia Janoszek i partner taneczny doszli do ćwierćfinałowego odcinka. Rok później została również zaproszona do udziału w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Polka w Bollywood

Natalia Janoszek Bollywood i swoją karierę opisała w książce pt. Za kulisami Bollywood, która ukazała się w 2016 r. Dotychczas jej największą rolą filmową była Maya Johnson w filmie Chicken Curry Law.

Natalia Janoszek zdemaskowana

Krzysztof Stanowski, dziennikarz i prowadzący Kanału sportowego, w maju 2023 r. opublikował materiał, w którym demaskuje prawdę o celebrytce. Natalia Janoszek i Stanowski szybko trafili na usta całej Polski. Film, w którym Stanowski opowiada o zmyślonej karierze aktorki, na YouTubie wyświetlono niemal 3 miliony razy. Dziennikarz wysuwa w nim tezę, że kobieta manipulowała nie tylko opinią publiczną, ale też mediami. Była ona chętnie zapraszana do telewizji śniadaniowych, gdzie opowiadała o, jak okazało się później, nieprawdziwej karierze w Indiach.

Aktorka zdecydowała się złożyć pozew do sądu. Jej zdaniem Stanowski naruszył jej dobre osobiste. Na dziennikarza Sąd Okręgowy w Warszawie nałożył zakaz publikowania informacji dotyczących aktorki. Mimo to Stanowski w lipcu zdecydował się przygotować kolejny film. Przez niemal 3 godziny opowiada w nim o dziennikarskim śledztwie i dowodach, które rzekomo potwierdzają, że Janoszek zmyśliła swoją przebojową karierę.

Dzięki staraniom Stanowskiego okazało się, że Natalia Janoszek filmy, o których wyjątkowo chętnie opowiada w mediach, nie są tak popularne, jak mogłoby się wydawać. Również sama jej filmografia nie jest tak bogata.

Wśród produkcji, w których wystąpiła, można wymienić: Dreamz (2013), Flame: An Untold Story (2014), Chicken Curry Law (2019). Zagrała również niewielki epizod w polskiej hitowej produkcji 365 dni, czyli ekranizacji popularnej powieści Blanki Lipińskiej.

Natalia Janoszek życie prywatne

W młodości uwielbiała taniec. Była nawet członkinią Zespołu Pieśni i Tańca Bielsko. Natalia Janoszek wzrost swój w młodości postanowiła zlekceważyć, mimo tego, że mierzyła 165 cm, próbowała swoich sił w modelingu. Brała też udział w lokalnych konkursach piękności.

Natalia Janoszek Instagram wykorzystała do budowania popularności i kreowania osobistości. Z czasem udało jej się przekonać nie tylko swoich obserwujących, ale również media i dziennikarzy do tego, że jest osobą z bogatym wachlarzem dokonań w Bollywood i Hollywood.

Natalia Janoszek nago pozowała również do zdjęć, które następnie trafiły na jej media społecznościowe. Na fotografiach jej ciało było przysłonięte jedynie błyszczącymi ozdobami. Zdaniem celebrytki sesja była elementem akcji charytatywnej.

Jeśli chodzi o życie uczuciowe, Natalia Janoszek partnera nie ma. Gwiazda przyznaje, że nigdy nie była w stałym związku.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 2 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com, autor Sheila Fitzgerald