1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Klaudia Antos życiorys

Życiorys i biografia Klaudii Antos

Klaudia Antos jest polską tancerką i choreografką.

Popularność i kariera

Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w 2016 roku, biorąc udział w programie tanecznym You Can Dance emitowanym w stacji TVN. Po udziale w show wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie miała okazję kształcić się i zdobywać doświadczenie jako tancerka. Mimo młodego wieku ma ona na swoim koncie wiele znaczących sukcesów, a jednym z nich jest niewątpliwie występ podczas finału słynnego SuperBowl u boku Jennifer Lopez. Dzięki temu wydarzeniu o Polce zrobiło się głośno w mediach, a ona sama zaczęła zdobywać rozpoznawalność w naszym kraju. Sukces ten otworzył jej także furtkę do rozpoczęcia kariery w polskim show-biznesie.

Niedawno ogłoszono, że TVP postanowiło reaktywować emitowany przez laty talent show You Can Dance i wznowić jego emisję pod tytułem You Can Dance. Nowa generacja. Zainteresowanie wzbudzał fakt, kto zasiądzie w jury programu. Oczywistym wyborem okazał się Agustin Egurrola. Wkrótce potem kierownictwo Telewizji Polskiej ogłosiło pozostałych dwóch jurorów - Mishę Kostrzewskiego, prywatnie brata Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz Klaudię Antos. Po tym ogłoszeniu błyskawicznie wzrosło zainteresowanie tancerką i zaczęto wróżyć jej wielką karierę. Choreografka robi wszystko, aby zainteresowanie to podtrzymać - między innymi aktywnie prowadzi swoje konto Instagramie, gdzie publikuje efekty rozlicznych sesji zdjęciowych oraz chwali się filmikami z treningów tańca.

Życie prywatne

Tancerka nie wypowiada się na razie na temat swojego życia osobistego, starając się skupiać na promowaniu najnowszego projektu, w jakim bierze udział. W wywiadach często też wspomina o swoich doświadczeniach zawodowych. Nie wiadomo, czy serce Klaudii jest obecnie zajęte.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 40 = 48

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła