1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Małgorzata Rozenek-Majdan życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, z domu Kostrzewska, jest polską celebrytką i osobowością medialną. Urodziła się 1 czerwca 1978 roku w Warszawie.

Wykształcenie

W 1997 ukończyła szkołę baletową, do której uczęszczała przez dziewięć lat. W 2004 roku została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Została również doktorantką na tym wydziale.

Kariera

W 2012 roku rozpoczęła karierę w mediach jako gospodyni programu o sprzątaniu Perfekcyjna Pani Domu. Małgosia szybko zyskała popularność. Już w 2013 roku wydała swoją pierwszą książkę zatytułowaną Perfekcyjna pani domu. Poradnik. W następnych latach kontynuowała współpracę ze stacją TVN, występując jako jurorka w reality show Bitwa o dom, programie Project Runway oraz jako prowadząca programu Piekielny hotel. Prowadziła również programy realizowane dla TVN Style: W dobrym styluWarsztat urodyPoczuj się jak Małgosia Rozenek. W 2016 roku zaczęła prowadzić program Projekt Lady, który osiągnął duży sukces i którego emisja trwa do dziś. Rozenek-Majdan nie zrezygnowała ze swojej kariery pisarskiej. Na swoim koncie ma już wiele publikacji: Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domuJak dbać o siebie perfekcyjniePerfekcyjny organizerPerfekcyjne manieryPerfekcyjny ślub.

W 2016 roku, już w parze z Radkiem Majdanem, wzięła udział w programie Azja Express, dzięki któremu stała się ulubienicą widzów, a jej wypowiedzi stały się hitem internetu i określane są mianem kultowych. W 2018 roku wraz Radkiem była bohaterką reality show Iron Majdan oraz zawodniczką w specjalnym wydaniu Milionerów, w którym w parze z ukochanym wygrali 40 tysięcy złotych, które przekazali na cele charytatywne.

Życie prywatne

Rozenek-Majdan aktywnie prowadzi swoje konta w serwisach społecznościowych, jest osobą bardzo medialną. Często i otwarcie wypowiada się o swoim życiu osobistym, a także publikuje prywatne zdjęcia na swoim Instagramie. Małgosia wychodziła za mąż trzykrotnie. W czasie studiów wzięła ślub z Łukaszem Bukaczewskim, jednak małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003 roku poślubiła aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Obaj chłopcy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Gwiazda napisała książkę o sztucznym zapłodnieniu i często wypowiada się na ten temat. W 2013 roku prezenterka zaczęła spotykać się z byłym piłkarzem i bramkarzem reprezentacji Polski, Radosławem Majdanem, z którym zaręczyła się rok później. W 2016 roku para wzięła ślub, a w 2019 roku oficjalnie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Ich syn Henryk przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku. Majdanowie uważani są za jedną z najbardziej wpływowych par polskiego show-biznesu. Często pokazują się publicznie, pozują na ściankach i biorą udział w imprezach branżowych.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

70 + = 78

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem jest Zorro2212.