1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Karolina Pisarek życiorys

Życiorys i biografia Karoliny Pisarek

Karolina Pisarek jest polską modelką i celebrytką. Urodziła się 16 sierpnia 1997 roku w Szczecinku.

Popularność i kariera

Medialna kariera dziewczyny rozpoczęła się od jej udziału w popularnym programie Top Model emitowanym w stacji TVN. Pisarek wzięła udział w show jako osiemnastolatka i szybko zyskała sympatię widzów. Mimo że nie zwyciężyła w programie, zajmując w finale drugie miejsce, jej kariera bardzo szybko nabrała tempa. Modelka zdecydowanie wykorzystała szansę, jaką dało jej telewizyjne show i niedługo po emisji podpisała kontrakt z profesjonalną agencją i rozpoczęła karierę w świecie mody. Efektem jej pracowitości są sesje zdjęciowe dla takich magazynów jak „Elle”, „Glamour” czy „Elegant”. Została twarzą luksusowych kosmetyków - brała udział w kampanii La Manii, czyli jednej z najbardziej luksusowych marek w Polsce należącej do Joanny Przetakiewicz.

Z związku ze swoim zawodem dziewczyna zaczęła podróżować po świecie. W Los Angeles stawiała rozpoczęła współpracę ze znanym domem mody Juicy Couture i BCBG, a na Florydzie została twarzą Miami Fashion Week.

Mimo krótkiej kariery Pisarek może się pochwalić wieloma wyróżnieniami. W 2018 roku znalazła się na liście „100 najpiękniejszych twarzy świata”, Fashion TV nadało jej tytuł „Modelki Roku”, a podczas gali Osobowości i Sukcesy Roku 2019, otrzymała wyróżnienie w kategorii „Sukces roku”.

W 2020 roku modelka wzięła udział w drugiej edycji programu Ameryka Express, gdzie w duecie z Martą Gajewską-Komorowską zwyciężyła w finale show.

Życie prywatne

Modelka rozgłos w mediach plotkarskich zdobyła w 2017 roku za sprawą związku z Damianem Kordasem, zwycięscy programu Master Chef. Miłość ta przetrwała jednak jedynie kilka miesięcy. Niedługo po rozstaniu Karolina widywana była w towarzystwie modela i aktora Daniela Kenjiego Matsunagi. Ich związek nie należy do najłatwiejszych, ponieważ ukochany modelki nie mieszka w Polsce. Miłość na odległość nie przeszkadza jednak zakochanym, którzy planują razem wspólną przyszłość.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

17 − 12 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu: https://commons.wikimedia.org/ wykorzystane na podstawie licencji CC BY-SA 3.0; autor zdjęcia: Adrian Tync