1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Izabella Krzan życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Izabelli Krzan

Izabella Krzan jest polską modelką i prezenterką telewizyjną. Urodziła się 14 lutego 1995 roku w Olsztynie.

Modeling

Kariera medialna liczącej 1,83 cm wzrostu Izabelli Krzan rozpoczęła się w 2016 roku, gdy zwyciężyła w wyborach Miss Polonia. Koronę wręczyła jej Paulina Krupińska, Miss Polonia 2012, która dzierżyła ją nieprzerwanie od czterech lat. Kobieta od razu znalazła się w centrum zainteresowania mediów, a dzięki wygranej w naszym kraju otrzymała szansę zaprezentowania się na konkursie Miss Universe, który odbywał się na Filipinach.

Kariera telewizyjna

W 2017 roku Krzan została prowadzącą cyklu reportaży Lajk! emitowanych podczas programu Pytanie na śniadanie. Następnie Telewizja Polska zaoferowała początkującej prezenterce posadę hostessy w Kole Fortuny. gdzie występowała u boku Rafała Brzozowskiego. Dzięki rosnącej rozpoznawalności występowała również podczas imprez organizowanych przez TVP, takich jak Sylwestry w latach 2017, 2018 i 2020. Kolejnym programe TVP, który współprowadziła był wznowiony Czar par, w którym towarzyszyła Maciejowi Kurzajewskiemu. W 2021 roku kariera modelki nabrała rozpędu. Krzan została bowiem współprowadzącą programu śniadaniowego Pytanie na śniadanie, do którego została wybrana jako zastępczyni Marzeny Rogalskiej, która kilka dni wcześniej zerwała współpracę ze stacją.

Życie prywatne

Prezenterka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie obserwuje ją ponad 200 tysięcy osób. Mimo obecności w mediach Krzan przez długi czas ukrywała swoje relacje miłosne. Wiadomo było jedynie, że ponad rok temu rozstała się z siatkarzem, Michałem Filipem. Jeszcze w lutym 2020 roku w wywiadzie dla „Plejady” zapewniała, że jest szczęśliwą singielką i nie jest gotowa na nową miłość. Dopiero niedawno przyznała, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Jej wybrankiem jest Dominik, który na co dzień zajmuje się projektowaniem i, tak jak Izabella, kocha podróże.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 15 = 19

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu: https://commons.wikimedia.org/ wykorzystane na podstawie licencji CC BY-SA 3.0; autor zdjęcia: Serecki