1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Dziki Trener życiorys

Spis treści

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Dziki Trener, a właściwie Michał Bodzioch jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce trenerów personalnych. Popularność zyskał dzięki zamieszczanym w internecie materiałom, w których komentuje bieżące wydarzenia ze świata polityki, kultury, a także showbiznesu.

Kim jest Dziki Trener?

Michał Bodzioch przyszedł na świat 2 lipca 1989 roku. Pochodzi on z Małopolski. Obecnie swoją karierę trenerską rozwija w Krakowie. Dziki Trener bardzo wybiórczo dzieli się w social mediach swoim życiem prywatnym. Przykładowo wiek oraz swój wzrost zdecydował się podać do wiadomości publicznej. Zatem ile wzrostu ma Dziki Trener? Influencer na swoich Facebooku zdradził, że mierzy 185 cm.

Dziki Trener kto to w zasadzie jest? Mężczyzna zbudował swoją popularność wykorzystując do tego kanał na YouTubie oraz konta na Facebooku i Instagramie. Nad swoją rozpoznawalnością pracuje od 2015 r.

Na potrzeby rozwoju swojej marki osobistej Bodzioch stworzył również stronę www, za pośrednictwem której można zakupić plany dietetyczne i treningowe. Sygnowana marką Dziki Trener dieta przygotowywana jest w oparciu o indywidualne potrzeby klienta.

Poza stroną trenujemy.pl Bodzioch zaprasza również na smakujemy.pl. Znajdziecie tam katering dietetyczny. Dziki Trener oferuje tam dobrze dobraną dietę, które pomoże osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Dziki Trener metamorfozy

Bodzioch zasłynął ze swojego nieszablonowego podejście do treningu i żywienia. Twierdzi, że nie istnieje uniwersalne rozwiązanie, które zadziała u każdego. Dlatego oferuje on indywidualne podejście do podopiecznych. W swojej ofercie Dziki Trener ma catering, dietę i oczywiście plany treningowe.

Dziki Trener wbrew obowiązującym w branży trendom, nie udostępnia metamorfoz swoich podopiecznych. Mimo to w Internecie można znaleźć wiele pochlebnych opinii potwierdzających jego kompetencje.

Czy Dziki Trener ma dziewczynę?

Trener zdecydował się na zachowanie prywatności w tematach dotyczących jego życia uczuciowego. Mimo że internatuci często poszukują takich informacji i wpisują hasło Dziki Trener dziewczyna to Bodzioch jest nieugięty.

Dziki Trener kontrowersje

Influencer swoją szczerością i otwartością w głoszeniu poglądów przyciąga uwagę wielu, a zamieszczane na jego kanale materiały video mają miliony odsłon. Często obserwującym go osobom imponuje to, że nie owija on w bawełnę i bez skrępowania mówi, to co myśli.

Dziki Trener jest jednym z bardziej kontrowersyjnych influencerów. Spore poruszenie w sieci wywołał chociażby jego komentarz na temat zbiórki Magdaleny Stepień, którą założyła na leczenie syna. Komentował on również decyzje polityczne, takie jak wprowadzenie 500+, czy 800+.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

91 − 87 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła