1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Zusje życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Zusje

Zusje, a właściwie Kamila Smogulecka, jest polską celebrytką. Urodziła się w 12 października 1995 roku w Łodzi.

Luxuria Astaroth

O Zusje Polacy usłyszeli już 8 lat temu. W 2012 roku, pojawiła się w teledysku Donatana do piosenki Nie lubimy robić. Wtedy dziewczyna znana była jako Luxuria Astaroth, a prawdzią popularność zyskała dzięki występowi w teledysku do piosenki Cleo i Donatana zatytułowanej My Słowianie. Jej oryginalna uroda sprawiła, że dziewczyna bardzo szybko znalazła się w centrum zainteresowania fanów i portali plotkarskich. W 2014 roku udało się jej naet spróbować swoich sił jako aktorka i wystąpiła w głośnym filmie Obietnica. Rosnąca popularność jednak mocno zaszkodziła młodej dziewczynie. Coraz częściej zaczęto o niej pisać w kontekście jej kontrowersyjnych wypowiedzi i nieodpowiedniego zachowania. Zusje zaczęła mieć też problemy z alkoholem i narkotykami, co zmusiło ją do trafienia na terapię odwykową. Po wyjściu z ośrodka postanowiła, że zajmie się swoją prawdziwą pasją, jaką jest muzyka.

Muzyka

Dziewczyna zmieniła swój pseudonim na Zusje i zaczęła prowadzić własny kanał muzyczny na YouTubie. Opublikowała juz kilka własnych piosenek wraz z teledyskami. Jej utwory, to między innymi, Pierwszy Śnieg/WTEDY, Twoja oraz Zmiany/TERAZ.

Fame MMA

W 2020 roku celebrytka wzięła udział w Fame MMA, podczas którego w klatkach walczą celebryci, youtuberzy i patoinfluencerzy. Jej pierwszą przeciwniczką była Marta Linkiewicz. Mimo że Linkiewicz pokazała swoją wyższość nad Zusje i wygrała całe starcie, występ debiutantki nie przeszedł bez echa. Widzowie byli zachwyceni wytrzymałością i olbrzymią wolą walki. Druga walka była już dla Zusje bardziej udana. W listopadzie 2020 roku wygrała w starciu z Dagmarą Szewczyk. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec kariery sportowej młodej celebrytki.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 5 = 5

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła