1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Marta Linkiewicz życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Marty Linkiewicz

Marta Linkiewicz jest polską celebrytką i osobowością internetową. Określa siebie mianem patostreamerki i patoinfluencerki. Urodziła się 16 lutego 1997 roku.

Popularność

Linkiewicz, znana też jako Linki Master, zdobyła popularność w 2015 roku dzięki opublikowanym w mediach społecznościowych wspomnieniom seksu grupowego ze znanymi amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd. Od tamtej pory dziewczyna słynie z zamieszczania kontrowersyjnych treści w internecie, a na swoim koncie na Instagramie regularnie chwali się imprezowaniem, piciem alkoholu i używkami. Nie brakuje tam też wyzywających zdjęć. Obecnie obserwuje ją ponad pół miliona osób. Dziewczyna współpracuje z wieloma markami, zarabia też na reklamowaniu klubowych imprez, na których jest gościem specjalnym.

Fame MMA

W 2019 roku celebrytka wzięła udział w Fame MMA, podczas którego w klatkach walczą celebryci, youtuberzy i patoinfluencerzy. Jej pierwszą przeciwniczką była Esmeralda Godlewska. Marcie wystarczyła zaledwie minuta, by pokazać swoją wyższość nad przeciwniczką i wygrać całe starcie.

Wizerunek

Marta ma na swoim ciele sporo tatuaży. Niektóre są bardzo kontrowersyjne i składają się z niecenzuralnych słów. Na jej skórze znajdują się między innymi napisy: ssij oraz pała, a także tytuł piosenki Wesoły autokar, nawiązujący do początków jej kariery. Od czasu walk w klatce wyraźnie zmienił się styl Marty. Dziewczyna zaczęła trenować i przeszła na dietę, w rezultacie czego widocznie schudła.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 4 = 1

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem jest HASHER.