1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Simone Susinna życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym aktorem?

Życiorys i biografia Simone'a Susinna

Simone Susinna jest włoskim aktorem. Urodził się 4 listopada 1993 roku w Linari.

Kariera

Jako 18-latek rozpoczął przygodę z modelingiem. Na co dzień współpracuje z największymi domami mody na świecie, takimi jak Gucci czy Versace. Sławę i popularność przyniósł mu program reality show o nazwie The Island Of The Famous. Nie jest więc postacią anonimową we Włoszech, ale w Polsce ma dopiero szasnę zaistnieć. Wszystko dzięki dołączeniu do obsady filmu Ten dzień – drugiej części ekranizacji głośnej książki Blanki Lipińskiej zatytułowanej 365 dni. Dla włoskiego aktora będzie to pierwsza rola w tak dużej produkcji. Simone cieli się rolę przystojnego Nacho, który będzie konkurował z Massimo o serce głównej bohaterki - Laury. Nacho jest kanaryjskim gangsterem i głową mafijnego rodu, który zachwyci wybrankę swojego serca.

365 dni i Ten dzień

Pierwsza część filmu cieszyła się ogromną oglądalnością na platformie Netflix i zdobyła rozgłos zarówno w Polsce, jak i za granicą. Mimo nieprzychylnych komentarzy i krytyki widzów i znawców dzieło doczeka się jeszcze dwóch części, które wyprodukuje platforma streamingowa. Twórców nie zniechęcił nawet fakt, że ekranizacja doczekała się Złotej Maliny w kategorii „najgorszy scenariusz” . Był to pierwszy raz w historii, gdy polska produkcja otrzymała tę nieprzychylną nagrodę przemysłu filmowego. W kolejnych ekranizacjach serii widzowie zobaczą dobrze znanych już aktorów, takich jak Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka.

Życie prywatne

Niewiele wiadomo o życiu osobistym przystojnego modela. Media dotarły do informacji, że w przeszłości spotykał się z wenezuelską modelką Mariną Rodriguez. Obecnie jest singlem, ale nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet. Rola amanta w kontynuacji erotycznej serii na pewno przyniesie mu kolejne rzesze fanek i fanów. Aktor prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie liczba obserwujących użytkowników stale rośnie.

Filmografia

2022: Ten dzień – Nacho

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 67 = 71

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła