1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Michele Morrone życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym aktorem?

Życiorys i biografia Michele'a Morrone

Michele Morrone jest włoskim aktorem i celebrytą. Urodził się 3 października 1990 roku w Apulii.

Popularność

Swoją przygodę z show-biznesem Morrone zaczynał jako model, a pierwszą rolę aktorską zdobył w 2013 roku. Aktor ma na swoim koncie kilka ról w popularnych włoskich serialach. Największą popularność w swojej ojczyźnie przyniósł mu jednak udział we włoskiej edycji programu Taniec z Gwiazdami, w której zajął drugie miejsce.

365 dni

Jego nazwisko stało się rozpoznawalne w Polsce w 2019 roku, kiedy to oficjalnie został potwierdzony jego udział w ekranizacji głośnej książki Blanki Lipińskiej zatytułowanej 365 dni. Włoski aktor wcieli się w główną rolę męską, szefa sycylijskiej mafii, Massimo. Zarówno książka, jak i film budzą wielkie emocje głównie wśród żeńskiej części społeczeństwa. Tytuł wzbudza także wiele kontrowersji, ponieważ obfituje w sceny nagości i erotyzm. Powieść bardzo szybko stała się bestsellerem porównywanym do Pięćdziesięciu twarzy Greya autorstwa E.L. James. U boku Michelle'a wystąpi polska aktorka, Anna Maria Sieklucka, a także takie gwiazdy, jak Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger,czy Natasza Urbańska. Premiera filmu planowana jest na 7 lutego 2020 roku.

Życie prywatne

Aktor wzbudza ogromne zainteresowanie, a jego życie osobiste owiane jest tajemnicą. Morrone stara się pielęgnować swoją prywatność, ale od czasu do czasu na Instagramie dzieli się prywatnymi zdjęciami. W latach 2014-2018 był żonaty z libańską projektantką mody, Roubą Saadeh, z którą ma dwóch synów: Marcuda i Brado, którzy mieszkają ze swoją mamą w Bejrucie. Gwiazdor obecnie spotyka się z tancerką, Eleną D'Amario.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 + = 2

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Michele_Morrone_2019.jpg. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons Attribution 3.0 Unported. Autorem jest Telemagazyn.