1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Rafał Grabias życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Rafała Grabiasa

Rafał Grabias jest polskim celebrytą i modelem.

Popularność

Karierę w show biznesie rozpoczął w 2016 roku, gdy zaczął występować w reality show Królowe życia. Program pokazuje życie zamożnych i przedsiębiorczych bohaterów, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją pławiąc się w luksusach. Kamery rejestrują codzienne życie barwnych i przebojowych postaci, takich jak Dagmara Kaźmierska czy Laluna Unique. Bohaterowie u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Rafał pojawia się tam wraz ze swoim życiowym partnerem, projektantem futer, Gabrielem. Rafał i Gabriel są zdecydowanie jednymi z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestników hitowego show. Telewidzowie mogą dowiedzieć się z niego, jak wygląda życie bohaterów oraz przekonać się, jakie problemy pojawiają się na ich drodze.

Metamorfoza i styl

Od pewnego czasu wygląd Rafała systematycznie ulega zmianom. W programie oraz na swoim Instagramie chętnie dzieli się z fanami efektami diety i treningów. Celebryta przeszedł spektakularną metamorfozę – udało mu się zrzucić aż 15 kilogramów, skrócił włosy i zaczął nosić nowoczesne okulary. Rafał słynie z zamiłowania do odważnych i kolorowych stylizacji.

Życie prywatne

Rafał od ponad 18 lat związany jest z projektantem, Gabrielem Sewerynem. W jednym z odcinków Królowych życia Rafał oświadczył się ukochanemu. Kilka lat później, również w programie, widzowie dowiedzieli się, że para przechodzi poważny kryzys i zdecydowała się na rozstanie. Kilka odcinków później zakochani postanowili jednak do siebie wrócić. Mężczyźni doszli do porozumienia i byli parą. Gabriel i Rafał dzielili swoje życie pomiędzy Warszawą a rodzinnym Głogowem, gdzie prowadzili swój biznes. Jednak znów pojawiły się plotki o rzekomym rozstaniu i nowym partnerze Gabriela – tajemniczym Kamilu. Na swoim koncie na Instagramie celebryta publikuje zdjęcia związane ze swoim życiem prywatnym, pokazujące jego codzienne życie. Chętnie dzieli się także z fanami swoimi stylizacjami oraz zdjęciami i przemyśleniami.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

45 − = 40

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem zdjęcia jest archiwum.