1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Dorota Gardias życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Doroty Gardias

Dorota Gardias jest polską prezenterką telewizyjną i celebrytką. Urodziła się 22 czerwca 1980 roku w Tomaszowie Lubelskim.

Wykształcenie

Jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyła pedagogikę przedszkolną oraz kierunek animatora i menedżera kultury.

Kariera modelki

Swoją karierę rozpoczęła od uczestnictwa w wielu konkursach piękności. Ma za sobą karierę fotomodelki, była Miss Lubelszczyzny, Najpiękniejszą Studentką Lublina, Miss Tomaszowa Lubelskiego, Miss Nastolatek Zamojszczyzny czy Miss Polonia Roztocza. Pojawiała się też na okładkach znanych czasopism, takich jak: „CKM”, „Cosmopolitan” czy „Twój Styl”.

Kariera medialna i popularność

Pracę w mediach rozpoczęła w lubelskim oddziale TVP3. W 2006 roku została prezenterką pogody w stacji TVN Meteo, następnie w TVN24 i TVN, gdzie pracuje do dziś. Prowadziła też programy takie jak Projekt plaża, Projekt plaża nocą oraz alleZIMA! W 2009 roku wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami w parze z tancerzem, Andrejem Mosejcukiem, z którym zajęła pierwsze miejsce. W 2017 roku Dorota Gardias brała udział w Azja Express, gdzie razem z towarzyszącą jej Katarzyną Domeracką zajęły szóste miejsce.

Życie prywatne

Do 2011 była żoną pilota śmigłowców Konrada Skóry. Następnie pogodynka była związana z biznesmenem, Patrykiem Kalskim. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i już w 2012 roku się rozpadł. Kolejnym partnerem Doroty był producent telewizyjny Piotr Bukowiecki, z którym prezenterka ma córkę Hanię. W 2015 roku para rozstała się, a już kilka miesięcy później Gardias zaczęła spotykać się z Krzysztofem Sawickim. Jednak pod koniec 2018 roku para postanowiła zakończyć znajomość. Mimo zapewnień, że jest szczęśliwa jako singielką, Dorota bardzo szybko znalazła nową miłość. Prezenterka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoim nowym chłopakiem. Nowy wybranek Doroty Gardias to poeta znany w internecie pod pseudonimem Żurnalista.pl. Imię i nazwisko mężczyzny wciąż pozostają tajemnicą.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

55 − = 53

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem zdjęcia jest Ja Fryta.