1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Laluna Unique życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Laluny Unique

Laluna Unique, a właściwie Katarzyna Alexander, jest polską celebrytką. Urodziła się w 1983 roku.

Królowa życia

Laluna stała się rozpoznawalna w polskim show-biznesie dzięki programowi Królowe Życia, który pokazuje życie zamożnych i przedsiębiorczych bohaterów, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją pławiąc się w luksusach. Kamery rejestrują codzienne życie barwnych i przebojowych postaci, którzy u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Ekscentryczna modelka bielizny dołączyła do obsady w szóstym sezonie i dzięki swojej charyzmie i wyróżniającemu się wyglądowi Laluna bardzo szybko została jedną z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych bohaterek show. Widzowie mogą obserwować jej życiowe rozterki, zawodowe sukcesy i podglądać jej życie prywatne. Kasia z jest gwiazdą nie tylko w telewizji. Na Instagramie obserwuje ją ponad 143 tysięcy użytkowników.

Operacje plastyczne i tatuaże

Laluna zwraca na siebie uwagę swoimi krzykliwymi stylizacjami i wizerunkiem. Najbardziej charakterystyczną cechą Kasi jest jej wygląd i styl. Kobieta jest fanką operacji upiększających i ma już za sobą sporo zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ingeruje nie tylko w twarz, ale również w ciało. Poddała się operacji zwanej „Kardashian Style” – powiększyła sobie biust, odessała tłuszcz z brzucha i podbródka, a potem wszczepiła w pupę i biodra. Jak sama przyznała, jej idolką jest amerykańska raperka Nicky Minaj i to właśnie ona stała się wzorem piękna, do którego dąży Laluna. Alexander przeszła ogromną metamorfozę. Aby jak najbardziej upodobnić się do swojej idolki, celebrytka jeździła na zabiegi aż do Turcji. Dodatkowo jej ciało pokryte jest niezliczoną liczbą tatuaży. Turecka klinika skusiła także inną polską celebrytkę EwelOnę, która poszła w ślady Laluny i zaczęła inwestować w zabiegi medycyny estetycznej.

Życie prywatne

Laluna mieszka obecnie w Oławie ze swoją mamą i córką, Laurą. Kobiety łączy bardzo bliska więź, a Kasia przyznaje, że chce im zapewnić komfortowe i pełne szczęścia życie. Początkowo w Królowych Życia Lalunie towarzyszył francuski ukochany, Gabryel Vicenzo. Widzowie mogli oglądać ich wspólne perypetie i przygody. Jednak w listopadzie 2019 roku celebrytka rozstała się z kochankiem o egzotycznej urodzie, a z sieci zniknęły ich wspólne zdjęcia. Obecnie nie wiadomo, czy znalazła już nową miłość.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

75 − = 73

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła