1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Dagmara Kaźmierska życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska jest polską celebrytką. Urodziła się 12 kwietnia 1975 roku.

Popularność

Karierę w show biznesie rozpoczęła w 2016 roku, gdy zaczęła występować w reality show Królowe życia. Program pokazuje życie zamożnych i przedsiębiorczych bohaterów, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją pławiąc się w luksusach. Kamery rejestrują codzienne życie barwnych i przebojowych bohaterów, którzy u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Dagmara jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestniczek hitowego show. Pojawia się tam jako charyzmatyczna właścicielka butiku z Kłodzka, która wróciła do kraju po latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych. Widzowie pokochali szczerą, ekscentryczną i przedsiębiorczą gwiazdę, często pokazującą, że ma też dobre serce i jest wrażliwa na niedolę innych. Dagmara ma tysiące fanów, którzy mocno jej kibicują. W 2018 roku była bohaterką programu Made in Maroko. Dzięki popularności, jaką przyniosły jej Królowe życia, celebrytka otrzymała możliwość zagrania epizodycznej roli w filmie Patryka Vegi pt. Kobiety mafii 2. Kaźmierska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, umieszczając tam zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Chętnie też pojawia się na imprezach branżowych i pozuje na ściankach.

Wypadek

W 2019 roku Dagmara miała wypadek samochodowy. Z niewiadomych przyczyn jej samochód zjechał z pasa ruchu i rozbił się o betonowy przepust. Celebrytka została przewieziona do szpitala i poddana hospitalizacji. Przez kilka miesięcy poruszała się na wózku inwalidzkim. Od tamtego momentu przeszła kilka operacji i odbyła długą rehabilitację. Dzięki wytrwałości i ćwiczeniom obecnie jej stan się poprawia i może poruszać się o kulach.

Kryminalna przeszłość

Dagmara Kaźmierska jest postacią wzbudzającą kontrowersje i często skrajne emocje. Spowodowane jest to jej przeszłością i zajęciami, jakimi się zajmowała przed wkroczeniem do świata show biznesu. Od 2005 roku Dagmara Kaźmierska prowadziła bowiem agencję towarzyską. W procesie sądowym udowodniono jej, że werbowała kobiety i zmuszała je do prostytucji. Dwukrotnie dopuściła się przestępstwa handlu ludźmi. Została skazana prawomocnym wyrokiem na 14 miesięcy więzienia za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo i sutenerstwo. W Królowych życia jednak pominięto jej kryminalną przeszłość, a sama „królowa” nie zraża się nie najlepszą opinią, która wiąże się z jej przeszłością.

Syn Conan

Dagmara bardzo często podkreśla, że najważniejszą osobą w jej życiu jest jej syn, Conan. Conan na stałe zagościł już w programie swojej mamy, gdzie pokazuje się jako chłopak z zamiłowaniem do treningów na siłowni i kłócenia się z własną mamą. Celebrytka przyznała, że największym dramatem w jej życiu było zostawienie syna na 14 miesięcy, podczas których odsiadywała wyrok w zakładzie karnym. Gdy to się wydarzyło, Conan miał 8 lat i przez czas nieobecności matki opiekowała się nim babcia. Ojciec Conana nie jest osobą publiczną, a informacji na jego temat praktycznie nie można znaleźć w internecie. I choć portale plotkarskie spekulują na ten temat, żadnemu nie udało się jeszcze ustalić wiarygodnych informacji.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

44 − = 37

Komentarze

  1. Dagmara nie wpadła w kłopoty kiedy jej syn miał 8 lat, obracała się w środowisku kryminalnym dużo wcześniej. Ojciec Conanka mial agencje towarzyskie kiedy Dagmara była w ciąży. Ten biznes podobnie jak kasyna, kantory a iedyś handel walutą pod pewexami i bankami był zdominowany przez środowisko przestępcze. Ojciec Conanka wszedł ze swoim ineteresem z panienkami na teren innego mafiosa który przyszedł do jego domu a kiedy go nie zastał nastraszył będącą w zaawansowanej ciąży dagmarę co się stanie kiedy nie wycofają się z interesu. Kiedy tatuś Conanka się o tym dowiedział zastrzelił faceta z zminą krwią, po paru miesiącach został schwytany i skazany. To zdarzenie niczego nie nauczyło Dagmarki, zamiast wziąć się za uczciwą pracę zajęła się stręczycielstwem na własny rachunek i została skazana kiedy synuś miał 8 lat.

  2. Pani Dagmara wcześniej została bogata poprzez handel teraz jest bogata dzięki mediom. Jest jednak najlepszą szczerą kobietą w „Królowych … „, inne kobiety w tym programie są beznadziejne, wiejskie i sztuczne jak plastikowe lalki .

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem jest Telemagazyn.