1820 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Gabriel Seweryn życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn jest polskim projektantem futer i celebrytą. Urodził się 11 lipca 1967 roku.

Wykształcenie

Gabriel jest absolwentem szkoły zawodowej na profilu ciastkarz-cukiernik. Jednak bardzo szybko zdał sobie sprawę z tego, że jego prawdziwą pasją jest moda i zaczął uczęszczać do Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Ukończył studia na kierunku projektant ubioru.

Popularność

W latach młodości Gabriel próbował swoich sił w konkursach piękności. Wziął udział w wyborach na Mistera Polski, gdzie zajął 4 miejsce. Kilka lat po ukończeniu studiów założył własny butik z projektowanymi przez siebie futrami, a wkrótce zaczął organizować pokazy mody, na których prezentował swoje dzieła. Seweryn odniósł bardzo duży sukces, a jego kreacje noszą znane polskie gwiazdy. Obecnie prowadzi dwa sklepy, w których zaopatruje się wiele gwiazd. Jeden z nich umiejscowiony jest w Głogowie, natomiast drugi w Warszawie. Karierę w show biznesie rozpoczął w 2016 roku, gdy zaczął występować w reality show Królowe życia. Program pokazuje życie zamożnych i przedsiębiorczych bohaterów, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku. Dzięki Królowym życia sławę i rozpoznawalność zyskali także inni bohaterowie m.in. Dagmara Kaźmierska czy Laluna Unique. Gabriel pojawia się tam wraz ze swoim życiowym partnerem, Rafałem. Gabriel i Rafał są zdecydowanie jednymi z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestników hitowego show. Telewidzowie mogą dowiedzieć się z niego, jak wygląda życie bohaterów oraz przekonać się, jakie problemy pojawiają się na ich drodze.

Życie prywatne

Gabriel od ponad 18 lat związany jest z modelem, Rafałem Grabiasem. W jednym z odcinków Królowych życia Rafał oświadczył się ukochanemu. Kilka lat później, również w programie, widzowie dowiedzieli się, że para przechodzi poważny kryzys i zdecydowała się na rozstanie. Kilka odcinków później zakochani postanowili jednak do siebie wrócić. Mężczyźni doszli do porozumienia i znów zostali parą. Rafał i Gabriel dzielą swoje życie pomiędzy Warszawą a rodzinnym Głogowem, gdzie prowadzą swój biznes. Jednak znów pojawiły się plotki o rzekomym rozstaniu i nowym partnerze Gabriela – tajemniczym Kamilu. Bohater Królowych życia posiada konto na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

84 − 74 =

Komentarze

  1. Skoro są w związku od 18 lat a Rafał ma 30 to w wieku 12 lat zostali parą?

  2. Czyli zostali para kiedy Rafał miał 12 lat a Gabriel 34? Ktoś tu zaniża swój wiek, tak samo jak Rozenek?

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem zdjęcia jest archiwum.