1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Gabriel Seweryn życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto był według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Gabriela Seweryna

Gabriel Seweryn był polskim projektantem futer i celebrytą. Urodził się 11 lipca 1967 roku.

Wykształcenie

Gabriel był absolwentem szkoły zawodowej na profilu ciastkarz-cukiernik. Jednak bardzo szybko zdał sobie sprawę z tego, że jego prawdziwą pasją jest moda i zaczął uczęszczać do Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Ukończył studia na kierunku projektant ubioru.

Popularność

W latach młodości Gabriel próbował swoich sił w konkursach piękności. Wziął udział w wyborach na Mistera Polski, gdzie zajął 4 miejsce. Kilka lat po ukończeniu studiów założył własny butik z projektowanymi przez siebie futrami, a wkrótce zaczął organizować pokazy mody, na których prezentował swoje dzieła. Seweryn odniósł bardzo duży sukces, a jego kreacje noszą znane polskie gwiazdy. Później prowadził dwa sklepy, w których zaopatrywało się wiele gwiazd. Jeden z nich umiejscowiony był w Głogowie, natomiast drugi w Warszawie. Karierę w show biznesie rozpoczął w 2016 roku, gdy zaczął występować w reality show Królowe życia. Program pokazuje życie zamożnych i przedsiębiorczych bohaterów, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku. Dzięki Królowym życia sławę i rozpoznawalność zyskali także inni bohaterowie m.in. Dagmara Kaźmierska czy Laluna Unique. Gabriel pojawił się tam wraz ze swoim ówczesnym życiowym partnerem, Rafałem. Gabriel i Rafał byli zdecydowanie jednymi z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestników hitowego show. Telewidzowie mogli dowiedzieć się z niego, jak wygląda życie bohaterów oraz przekonać się, jakie problemy pojawiają się na ich drodze.

Życie prywatne

Gabriel od ponad 18 lat związany był z modelem, Rafałem Grabiasem. W jednym z odcinków Królowych życia Rafał oświadczył się ukochanemu. Kilka lat później, również w programie, widzowie dowiedzieli się, że para przechodzi poważny kryzys i zdecydowała się na rozstanie. Kilka odcinków później zakochani postanowili jednak do siebie wrócić. Mężczyźni doszli do porozumienia i znów zostali parą. Rafał i Gabriel dzielą swoje życie pomiędzy Warszawą a rodzinnym Głogowem, gdzie prowadzą swój biznes. Jednak znów pojawiły się plotki o rzekomym rozstaniu i nowym partnerze Gabriela – tajemniczym Kamilu. Bohater Królowych życia posiada konto na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Potem ostatecznie doszło do rozstania.

Śmierć

28 listopada 2023 roku mediami wstrząsnęła informacja o śmierci Seweryna. Z danych podanych przez głogowski szpital wynika, że mężczyzna został przyjęty na sor z objawami bólu w klatce piersiowej. Po wykonaniu badań, gdy wydawało się, że jego stan został ustabilizowany, nagle doszło do zatrzymania akcji serca. Mimo podjętej reanimacji Gabriela Seweryna nie udało się uratować. Po sieci zaczęły krążyć filmki, które nakręcił Seweryn. Mówił w nich, że się dusi, a nikt mu nie chce pomóc.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + 3 =

Komentarze

  1. Skoro są w związku od 18 lat a Rafał ma 30 to w wieku 12 lat zostali parą?

  2. Czyli zostali para kiedy Rafał miał 12 lat a Gabriel 34? Ktoś tu zaniża swój wiek, tak samo jak Rozenek?

  3. Jakbym nie liczyła wychodzi mi że człowiek miał 56 lat.
    Urodził się w roku 1967 czyli w 2000 miał 33 plus 23 (bo mamy rok 2023…) = 56.
    W sam raz na zawał, chorobę wieńcową etc.
    Nie wiem jak komuś mogli wyjść 39.

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem zdjęcia jest archiwum.