1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

EwelONA życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia EwelONy

EwelONA, a właściwie Ewelina Kubiak, jest polską celebrytką. Urodziła się 17 września 1994 roku.

Warsaw Shore

Ewelina zdobyła sławę występując w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Program jest polskim odpowiednikiem amerykańskiej wersji Ekipa z New Jersey. „Ekipa z Warszawy” składała się z czterech dziewczyn i czterech chłopaków. Uczestnikom programu 24 godziny na dobę towarzyszyła kamera, więc widzowie byli świadkami wszystkiego, co działo się w ich domu. Program obfitował w wulgaryzmy, nieprzyzwoite zachowania i imprezy. Podczas programu, oprócz imprez i codziennego życia uczestników, można było obserwować również ich rozterki miłosne, kłótnie i towarzyszące temu wszystkiemu emocje. EwelOna uczestniczy w programie już od pierwszej edycji, czyli od 2013 roku. Nie była obecna jedynie w dwóch sezonach - czwartym i szóstym. Dziewczyna uważana jest za jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek show i bardzo szybko stała się popularną osobowością internetową. Mimo upływu czasu program nadal cieszy się oglądalnością i nic nie wskazuje na to, by EwelOna miała stracić swoje źródło utrzymania. Dowodem na to jest fakt, że stacja MTV rozpoczęła zdjęcia do kolejnego, 14. już sezonu.

Metamorfoza

Przez pewien czas Ewelina, z powodu swojej wagi, uważana była za jedną z najmniej atrakcyjnych uczestniczek programu. Związek z Pawłem Cattaneo dał jej motywację do zrzucenia zbędnych kilogramów. Wraz ze wzrostem popularności EwelOny zaczął zmieniać się jej wygląd. Dziewczyna od swojego debiutu w programie przeszła spektakularną metamorfozę i niczym nie przypomina siebie sprzed siedmiu lat. Poprawki, jakie w niej można zauważyć, spowodowane są jej zamiłowaniem do operacji plastycznych i różnych zbiegów medycyny estetycznej. Dla dopasowania się do obecnych kanonów piękna Ewelina poddała się już operacji powiększania piersi oraz liposukcji, a aplikowanie kolejnych dawek wypełniaczy jest już dla niej codziennością. W grudniu 2020 roku gwiazdka relacjonowała swoją wyprawę do Turcji, którą odbyła w celu zmniejszenia nosa. Jak się okazało, poza korektą nosa celebrytka zrobiła sobie także tzw. foxy eyes, lifting brwi, lifting ust oraz kolejną liposukcję. Dziewczyna zaraz po ściągnięciu bandaży wrzuciła na swoje konto relację, na której widać jej opuchniętą, zakrwawioną i niezagojoną jeszcze twarz.

MMA Fame

W 2019 roku celebrytka wzięła udział w Fame MMA, podczas którego w klatkach walczą celebryci, youtuberzy i patoinfluencerzy. Jej pierwszą przeciwniczką była Esmeralda Godlewska. Ewelina szybko pokazała swoją wyższość nad Godlewską i przed czasem wygrała całe starcie.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 1 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła