1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Edyta Zając życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Edyty Zając

Edyta Zając jest polską modelką i celebrytką. Urodziła się 20 czerwca 1988 roku w Łodzi.

Modeling

Modelingiem zaczęła zajmować się już jako nastolatka. W wieku 14 lat podpisała kontrakt z jedną z największych agencji modelek New Age Models. Szybko zaczęła pojawiać się na najważniejszych wybiegach, prezentując kolekcje marek Just Cavalli czy Antonio Marras. W 2011 roku reklamowała perfumy Kenzo Flower. W wieku osiemnastu lat trafiła do międzynarodowej agencji Next Management. Brała udział w tak ważnych wydarzeniach jak: w tygodnie mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Londynie, występując na pokazach, takich projektantów jak Roberto Cavalli czy Mary Katrantzu.
W Polsce współpracowała, między innymi, z Dawidem Wolińskim i Robertem Kupiszem.

W 2014 roku jako Miss Województwa Łódzkiego wzięła udział w konkursie piękności Miss Polonia 2014. W efekcie podpisała kontrakt z polską marką odzieżową PLNY Lala i brała udział w sesjach zdjęciowych reklamujących tę firmę.

Inne działalności

W 2017 wzięła udział w drugiej edycji programu Agent – Gwiazdy, z którego odpadła w 8. odcinku. W roku 2020 została natomiast zaproszona do udziału w tanecznym programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie w parze z Michałem Bartkiewiczem zwyciężyła w finale show, zajmując 1. miejsce.

Życie prywatne

Naprawdę głośno w mediach o modelce zrobiło się dzięki jej związkowi z piłkarzem Legii Warszawa, Jakubem Rzeźniczakiem. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2016 roku, Edyta zyskała wtedy miano jednej z najpiękniejszych polskich WAG. Miłość nie przetrwała jednak próby czasu i para, po czterech latach wspólnego życia, się rozwiodła.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + 1 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu: https://commons.wikimedia.org/ wykorzystane na podstawie licencji CC BY-SA 3.0; autor zdjęcia: https://flickr.com/photos/96799800@N07/