1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Boxdel życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Boxdel, a właściwie Michał Baron lub Masny Ben jest polskim influencerem i przedsiębiorcą. Należy do grona udziałowców Fame MMA.

Boxdel – kim jest

Największą sławę przyniosło mu zaangażowanie w znaną federację Fame MMA, której jest włodarzem. Michał obecny jest również na YouTubie.

Gdzie mieszka Boxdel? Obecnie Boxdel i dziewczyna o imieniu Madzia mieszkają w Poznaniu. Jego drugą połówką jest o kilka lat młodsza studentka finansów.

Ile ma lat Boxdel? Wiek youtubera łatwo obliczyć, znając jego datę urodzenia. Przyszedł on na świat 2 marca 1995 r.

Boxdel zarobki z pewnością ma pokaźne. Na jednym z nagrań na YouTubie powiedział, że ma na koncie 3,5 mln euro. Po chwili jednak zaśmiał się i stwierdził, że żartował. Jest jednak faktem, że stać go na luksusowe samochody.

W młodości, gdy pasjonował się siłownią i intensywnie pracował nad swoim ciałem, zażył za dużo substancji przedtreningowej. Dlatego też teraz musi wyjątkowo uważać na swoje zdrowie.

Kariera Youtubera

Znany youtuber swoją osobowość internetową zbudował na kanale o tematyce gamingowej, a konkretniej poświęconej grze Minecraft. Początkowo nosił on nazwę iDelti. 27 listopada 2014 r. zmienił profil swojej działalności. Na kanale Boxdel zaczął publikować materiały z ciekawostkami na temat takich gier jak: GTA V, FarCry, czy Counter-Strike. Z czasem wprowadził też serię, w której demaskował polskich twórców internetowych i komentował ich wtopy. Aferki współtworzył z nim Ulfik.

Boxdel i Fame MMA

Federacja Fame MMA, której jest współwłaścicielem, organizuje gale freak show fight. Powołano ją do życia w 2018 r. Udziały w firmie dzieli z innymi trzema inwestorami: Wojtkiem Golą, Rafałem Pasternakiem oraz Krzysztofem Rozparą. Michał posiada 20% udziałów.

Od czasu do czasu również on występuje na galach. W 2023 r. odbyła się walka Boxel Jóźwiak. Paweł Jóźwiak, prezes FEN (konkurencyjnej federacji), przegrał ten oktagon. Atmosfera w czasie walki była wyjątkowo napięta i gorąca. Już podczas face to face zawodnicy wdali się w potyczki słowne, które wymagały interwencji ochrony.

Dotychczas Michał Boxdel Baron stoczył również walki MMA z: Jakubem Flasem (przegrana) i Jakubem Szymańskim (wygrana). Ma też na koncie jedno przegrane spotkanie bokserskie z Kajuszem Życińskim.

Boxdel wzrost swój upublicznił w sieci. Mierzy 184 cm, mimo stosunkowo wysokiego wzrostu, bywa on krytykowany przez swoich obserwujących, którzy twierdzą, że pozuje on do zdjęć na palcach.

Boxdel i kariera muzyczna

Związany z grupą MGNG, z którą w 2021 r. wypuścił piosenkę Louda. Utwór stał się hitem YouTuba, w kilkanaście godzin obejrzało go ponad 600 tysięcy osób. W tym samym roku pojawił się też gościnnie w piosence Yo Mamale autorstwa Friza. W 2022 r. również gościnnie pojawił się u Kizo w singlu Jetlag. Była to zapowiedź albumu rapera pt. Ostatni taniec.

W 2022 r. Boxdel Trójkąt bermundzki współtworzył z Sentino, Nitro i MGNG. Utwór wyróżniono platynową płytą.

Masny Ben był również członkiem kanału MasnoTV, który powstał w 2019 r i szybko przerodził się w grupę muzyczną. Twórcy występowali tam w kolorowych kominiarkach. Kanał przestał istnieć 10 stycznia 2021 r., został usunięty przez platformę YT. Do oficjalnej wiadomości nie podano powodów takiej decyzji.

Youtuber w 2021 r. zainwestował w klub muzyczny w Zawierciu. Nazwał go Afterek. W połowie 2022 r. wycofał się z jego prowadzenia i sprzedał swoją część udziałów partnerowi. Decyzję tą uzasadniał tym, że prowadzenie podobnej działalności wymaga jego osobistego zaangażowania i poświęcania czasu, którym on nie dysponuje.

„Influencer” - film dokumentalny

Wraz z Kamilem Labuddą i Natalią Karczmarczyk wystąpił w produkcji filmowej. „Influencer” to film dokumentalny wyreżyserowany przez Krystiana Kuczkowskiego. Jego premiera zaplanowana jest na 2024 r. Za produkcję odpowiadają Cinema Craft oraz Platige Image.

Film będzie opowiadać o życiu i pracy najbardziej znanych polskich influencerów. Trudno się dziwić, że wśród nich znalazł się Boxdel. Instagram youtubera śledzi ponad 1,3 miliona użytkowników.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

46 − = 45

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła