1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sylwia Peretti życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Sylwii Peretti

Sylwia Peretti jest polską celebrytką znaną z programu Królowe życia mieszkającą w Krakowie.

Popularność

Po raz pierwszy pojawiła się w telewizji jako uczestniczka programu Kuchenne Rewolucje w 2011 roku. To właśnie jej lokal U Jędzy w Krakowie ratowała Magda Gessler. 29-letnia wówczas Sylwia prowadziła restaurację wraz ze swoim mężem. Mimo tego, że knajpa przeszła dużą metamorfozę i zmieniła nazwę na Edelweiss, rewolucja niestety nie powiodła się i znana restauratorka nie zgodziła się promować restauracji swoim nazwiskiem. Wkrótce lokal zamknięto. Sylwia jednak poczuła wtedy, że dobrze czuje się przed kamerami i zapragnęła, by ten występ nie był jej ostatnim. Postanowiła się skupić na karierze i po epizodzie w gastronomii powróciła do branży kosmetycznej. Przed otwarciem restauracji prowadziła bowiem własny salon kosmetyczny i SPA. W międzyczasie rozwiodła się z ówczesnym mężem. Nowy partner Sylwii prowadził działalność związaną z usługami saperskimi. Okazało się, że istnieje duże zapotrzebowanie na usługi w zakresie rozbrajania bomb i pocisków, bowiem firma zaczęła przynosić duże dochody. Sama Peretti zmieniła się nie do poznania, przechodząc ogromną metamorfozę. W oczy rzuca się przede wszystkim wytatuowane ciało Sylwii oraz jej duży biust, który chętnie eksponuje. Wraz z partnerem zaczęli żyć na wysokim poziomie, dzięki czemu otrzymali zaproszenie do telewizyjnego reality show Królowe życia. Program pokazuje życie zamożnych i przedsiębiorczych bohaterów, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją w luksusach. Kamery rejestrują codzienne życie barwnych i przebojowych bohaterów, którzy u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Sylwia do programu dołączyła w 9. sezonie wraz z pięcioma nowymi uczestnikami - Leonem van Nispenem oraz jego mężem Damianem, Patrycją Banaś, Justyną Anną Wojciukiewicz oraz Anną Renusz.

Wypadek syna Peretti

15 lipca 2023 roku Polską wstrząsnęły nagrania z monitoringu miejskiego w Krakowie, pokazujące moment wypadku żółtego samochodu marki Renault Megane. Samochód wypadł z drogi i spadł na bulwary wiślane przy moście dębnickim w Krakowie. Wszyscy pasażerowie auta zginęli na miejscu. Internauci szybko skojarzyli właściciela charakterystycznego auta. Był nim syn Peretti, Patryk. Zarówno on, jak i Sylwia byli fanami szybkiej jazdy samochodem, co niejednokrotnie pokazywali na swoich social mediach. Krakowska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie wypadku.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 52 = 55

Komentarze

  1. Odważna kobieta . Cenię osoby które potrafią swoim życiem ryzykować w tak zazdrosnej społeczności Polskiej.
    Jest Pani bardzo ładną i zadbaną kobietą , widać inteligencję i kulturę.
    Gratuluję !!!!!

  2. Bujać się na portfelach mężów…wow..no wyczyn.
    A jakieś wykształcenie ta kobieta ma? Nigdzie ani słowa…

  3. ZARADNY- następny ślepy kogucik, nie ładna zadbana a silikonowa i spod skalpela ,inteligentna zadbana? panie z „miękkim sercem” muszą być zadbane bo panowie są krótkowzroczni i widzą tylko na odległość rozporka ,bo nie widoczne KASIE są kochającymi żonami ,matkami ,nauczycielkami ,pielęgniarkami ,lekarzami ,prawnikami itp nikt tu nie zazdrości o oprócz pieniędzy to trzeba mieć i troszkę czlowieczeństwa

Podobne biografie i życiorysy

Źródła