1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Stifler życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Stiflera

Stifler, a właściwie Damian Zduńczyk, jest polskim celebrytą.

Popularność

Swoją karierę w świecie show-biznesu rozpoczął w 2015 roku, kiedy został uczestnikiem kontrowersyjnego reality show MTV Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Damian dołączył do ekipy w 3. sezonie programu i szybko dał się poznać widzom jako pewny siebie imprezowicz, lubiący alkohol i inne używki. Niejednokrotnie udowadniał, że nie ma problemów z nagością i nie istnieją dla niego tematy tabu. W trakcie kolejnych imprez często upijał się do nieprzytomności, awanturował się z pozostałymi uczestnikami programu i podrywał kobiety. Stifler szybko stal się pełnoprawnym i stałym członkiem ekipy, w której był nieprzerwanie przez 10 sezonów, czyli przez 5 lat. Pod koniec 2019 celebryta poinformował o odejściu z programu. Obecnie pracuje nad swoją działalnością w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go ponad 440 tysięcy osób. Niedawno zaangażował się też w YouTube'owy projekt SQUAD, który prowadzi razem z jednym z szefów FAME MMA, Wojtkiem Golą i ekipą znajomych. Po odejściu z programu Zduńczyk założył własny sex shop, w którym sprzedaje gadżety erotyczne.

W 2020 roku Stifler zadebiutował na gali Fame MMA, gdzie zmierzył się z Popkiem. Celebryta przegrał już w pierwszej rundzie walki.

Wygląd

Celebryta przeszedł ogromną metamorfozę od momentu pojawienia się w Warsaw Shore. Mężczyzna zaczął spędzać wiele godzin na siłowni, a swoje ciało ozdabiać kolejnymi tatuażami, które obecnie pokrywają już niemal całą jego powierzchnię. Najpopularniejszym z nich jest 42-centymetrowy penis, którego Stifler wytatuował sobie na udzie.

Życie prywatne

Życie osobiste Stiflera nieprzerwanie połączone było z jego "pracą". Przez jakiś czas dziewczyną Damiana była Anastasiya Yandaltsava, także uczestniczka programu Warsaw Shore. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu. Nie wiadomo, czy obecnie kontrowersyjny celebryta się z kimś spotyka.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

55 − = 50

Komentarze

  1. Hahaha. Przeczytałam cały artykuł, q nadziei, że wreszcie coś fajnego, niezwykłego, przeczytam o tym celebrycie.

Podobne biografie i życiorysy

Źródła