1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Anastasiya życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Anastasiyi

Anastasiya jest białoruską celebrytką.

Wykształcenie

Uczyła się sztuki wizażu w Szkole Make Upu oraz studiowała filologię rosyjską w Wyższej Szkole Lingwistycznej.

Popularność

Celebrytka przeprowadziła się do Polski głównie po to, aby zaistnieć w show-biznesie. W 2013 roku próbowała swoich sił w programie Top model, jednak niski wzrost stanął jej na przeszkodzie, by przejść do kolejnego etapu show. To był jednak dopiero początek występów Anastasiy w polskiej telewizji. W 2018 roku została uczestniczką czwartego sezonu reality show Ex na plaży. Program polegał na tym, że kobiety i mężczyźni spotykają się na rajskiej plaży i mieszkają w luksusowej willi. W każdym odcinku pojawiają się ich ex partnerzy, co wywołuje dużo emocji i prowadzi do konfliktów. Białorusinka szybko dała się poznać jako jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci reality show. Chętnie wszczynała awantury i kilka razy wdała się w bójkę z innymi uczestniczkami.

Yandaltsava dołączyła do ekipy Warsaw Shore w 11. sezonie. Dziewczyna dała się poznać jako łamaczka męskich serc i awanturniczka. Udział w show przyniósł jej wielką popularność w mediach społecznościowych i dał jej status celebrytki. Na Instagramie obserwuje ją ponad 257 tysięcy użytkowników, a ona sama robi wszystko, aby zainteresowanie jej osobą nie malało. Na swoim profilu publikuje zdjęcia przedstawiające jej luksusowe życie. Modelka prezentuje fotki z podróży, drogie auta oraz pobyty w ekskluzywnych kurortach.

W marcu 2021 roku celebrytka wzięła udział w walce na policzkowanie PunchDown 3. Niestety jednak, decyzją sędziów pojedynek zakończył się zwycięstwem jej rywalki - Esmeraldy Godlewkiej.

W tym samym roku Anastasiya dołączyła do obsady najnowszego reality show Night Squad. Jest to program, w którym wystąpili także uczestnicy Hotel Paradise, Top ModelBig Brother i Warsaw Shore, a jego akcja odbywa się na Zanzibarze. Show ma charakter survivalowy, a jego uczestnicy będą musieli radzić sobie w nietypowych warunkach i wykonywać zadania, w których nagrodą będą dodatkowe udogodnienia.

Życie prywatne

Anastasiya była w przeszłości w związku z Damianem Zduńczykiem znanym jako Stifler. Ich relacja rozwijała się na oczach widzów, zakochani przypieczętowali swoją miłość tatuażami. Te jednak okazały się bardziej trwałe niż uczucie, ponieważ celebryci rozstali się po czterech miesiącach bycia razem.

Obecnie Anastasiya raczej unika wypowiadania się publicznie na tematy związane z jej życiem uczuciowym. Nie wiadomo, czy serce młodej Białorusinki jest obecnie zajęte.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

70 − 68 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła