1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sara Mannei życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Sary Mannei

Sara Mannei jest polską prezenterką telewizyjną, blogerką oraz stylistką. Urodziła się 9 października 1986 roku w Poznaniu.

Rodzice

Ojcem celebrytki jest Khalid Mannei, który urodził się i wychował w Jordanii. Matka Sary, Hanna, jest rodowitą Polką.

Popularność i kariera

O Mannei zrobiło się głośno, gdy zaczęła spotykać się z polskim piłkarzem, Arturem Borucem. Jednak już wcześniej rozwijała medialną karierę jako blogerka, publikując na swojej stronie treści związane z modą i najmodniejsze stylizacje. Hobbistyczne zajęcie szybko przerodziło się w dobrze prosperujący biznes - obecnie Mannei wraz z siostrami prowadzi sklep internetowy, w którym można nabyć biżuterię, którą samodzielnie projektuje. Jej przedsiębiorczość i charyzma pozwoliły na stworzenie własnej marki i małego imperium modowego. Po kolekcji biżuterii przyszła pora na odzież - jej kolekcja ubrań cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Płaszcz z kolekcji celebrytki nosiła sama Irina Shayk. Kolczyki, pierścionki i wisiorki sióstr Mannei noszą natomiast, między innymi, Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna.

Mannei miała też styczność z telewizją - była prowadzącą show Shopping Queen emitowanego w stacji Polsat Cafe.

Śpiew

Sara jest kobietą utalentowaną na wielu polach - ma także zdolności muzyczne. Wystąpiła w drugiej edycji programu Idol, gdzie dotarła do etapu klubowego. W 2012 roku wydała pierwszą płytę Mannei Is Her Name, którą promował singiel LoVe on your own.

Życie prywatne

W przeszłości była związana z Rafałem Majewskim. Mają wspólnie córkę Oliwię. W 2008 roku Sara poznała Artura Boruca, a sześć lat później para wzięła ślub. W 2010 roku przyszła na świat córka znanej pary, Amelia.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 1 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

zdjęcie - shutterstock.com