1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sandra Kubicka życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka to polska celebrytka i modelka. Urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi. Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Dzieciństwo

Gdy Sandra miała 6 lat jej mama wyjechała do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu pracy, więc od tej pory wychowywali ją dziadkowie. Ojca nigdy nie poznała, a z mamą spotkała się dopiero po 7 latach rozłąki, gdy w 2008 roku udało jej się wyjechać do Stanów i przeprowadzić do niej na Florydę.

Kariera

W wieku 13 lat Sandra za namową mamy wzięła udział w konkursie, w którym nagrodą było podpisanie umowy z agencją modelek. Kubicka doszła do finału, ale została zdyskwalifikowana, ponieważ nie chciała wziąć udziału w konkursie talentów. Mimo to, po kilku tygodniach organizatorzy konkursu zaproponowali jej kontrakt z agencją Next Model Management. Właśnie to okazało się przełomowym wydarzeniem w życiu celebrytki.

Sandra brała udział w kampaniach reklamowych dla takich marek jak Bonprix, Alexia, Delia czy Asos. Zdjęcia z sesji zdjęciowych, w których wzięła udział, publikowały największe magazyny związane z modą, między innymi „Cosmopolitan”, „Glamour”, a także „InStyle”. W 2017 roku pojawiła się na okładce amerykańskiego wydania magazynu „Playboy”.

Jest drugą Polką (po Joannie Krupie), której sesję opublikował magazyn „Treats!”, a amerykański magazyn „Maxim” umieścił ją na liście stu najseksowniejszych osób Ameryki. W 2019 roku na okładce francuskiego wydania tego czasopisma pojawiło się nagie zdjęcie modelki.

Sandra aktywnie działa w mediach społecznościowych, a liczba jej fanów wciąż rośnie. Na swoim Instagramie modelka dzieli się momentami ze swojego życia i pokazuje, jak ćwiczy i dba o figurę. Kubicka coraz częściej przebywa w Polsce, co spowodowane jest dużą ilością ofert współpracy. Obecnie bierze udział w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Gwiazda promuje także swój autorski sok o nazwie „Wonder Woman”, który składa się z samych warzyw.

Życie prywatne

Modelka chętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Do końca 2017 roku była w związku z francuskim DJ-em, Cedricem Gervaisem, jednak para rozstała się w 2018 roku. W 2019 roku Sandra związała się z 35-letnim brazyliskim biznesmanem, Kaio Alvesem Goncalvesem, z którym zaręczyła się latem tego roku.

Na początku roku Sandra Kubicka przyznała, że choruje na zespół policystyczynych jajników, od tego czasu co jakiś czas w swoich mediach społecznościowych opisuje walkę z chorobą i dzieli się efektami leczenia ze swoimi fanami.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 72 = 82

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikimedia.org. Autorem zdjęcia jest Telemagazyn. Zdjęcie zostało wykorzystane na podstawie licencji CC 3.0.