1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Patrycja Tuchlińska życiorys

Spis treści

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Patrycja Tuchlińska jest modelką i partnerką Józefa Wojciechowskiego. Znana z udziału w konkursie Miss Polski 2016.

Patrycja Tuchlińska – kim jest

Dziewczyna pochodzi z Bolkowa. O modelce zrobiło się głośno w 2018 r. Wtedy to pojawiła się pierwszy raz u boku Józefa Wojciechowskiego na otwarciu jednej z jego warszawskich inwestycji.

Media natychmiast zwróciły uwagę na partnerkę milionera, który nie stronił od młodych i pięknych kobiet, spotykał się między innymi z Laurą Michnowicz i Beatą Pruską. Mimo że media wróżyły parze szybkie rozstanie, Patrycja i Józef do dzisiaj są razem.

Patrycja Tuchlińska – wiek

Ile ma lat Patrycja Tuchlińska i jak odnajduje się w związku z o wiele starszym mężczyzną? Te pytanie zalały polskie portale plotkarskie. Parę dzieli dokładnie 48 lat. Patrycja Tuchlińska urodziła się 11 marca 1995 r.

Patrycja Tuchlińska – życiorys

Modelka ukońcyła studia na Politechnice Wrocławskiej. Zdecydowała się kształcić w kierunku inżynierii mechanicznej. Wykształcenie wyższe nie przeszkodziło jej w rozwoju kariery fotomodelki.

Wzrost (178 cm) otworzył przed nią również karierę na wybiegach. Patrycja chodziła w pokazach wielu polskich projektantów, w tym między innymi Ewy Minge.

Bardzo chętnie udostępnia szczegóły swojego życia w social mediach. Chętnie opisuje tam egzotyczne podróże, dzieli się spostrzeżeniami na temat mody i aktualnych trendów. Instagram Patrycji Tuchlińskiej śledzi kilkadziesiąt tysięcy osób.

Patrycja Tuchlińska – dzieci

Patrycja Tuchlińska po trzech latach związku poinformowała, że wraz z Wojciechowskim spodziewają się synka. Ciąża modelki przebiegła bez komplikacji i w 2021 r. na świat przyszedł Oskar. Dziecko jest oczkiem w głowie rodziców.

Obecnie cała rodzina mieszka w willi pod Warszawą.

Po ciąży modelka szybko wróciła do swojej smukłej sylwetki. Portale plotkarskie chętnie zaczęły publikować zdjęcia porównujące wygląd Patrycji Tuchlińskiej kiedyś i po urodzeniu dziecka.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski

Modelka jest o 48 lat starsza od swojego partnera. Józef Wojciechowski jest znanym deweloperem, twórcą i głównym udziałowcem firmy JW Construction oraz właścicielem Hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju. Biznesmen przez sześć lat był również posiadaczem klubu Polonia Warszawa.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 + 4 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła