1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Oliwia Bieniuk życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Oliwia Bieniuk – córka aktorki Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Oliwia jest znana z udziału w kampaniach reklamowych. Często bywa porównywana do uwielbianej przez media i widzów Anny Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk – wiek

Dziewczyna przyszła na świat 18 października 2002 r.

Oliwia Bieniuk – wzrost

Nastolatka mierzy 170 cm. Wzrost Oliwii Bieniuk to często komentowana kwestia wśród jej fanów i osób śledzących jej codzienność w social mediach.

W 2016 r. spróbowała swoich sił w karierze modelki, wzięła udział w kampanii marki Reserved.

Oliwia Bieniuk- życiorys

Dziewczyna ukończyła IX liceum im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni. Tam też przystąpiła do egzaminu dojrzałości. Matura i uzyskane na niej wyniki wzbudziły spore zainteresowanie wśród fanów i mediów. Oliwia Bieniuk zdała egzamin dojrzałości, jednak dopiero po kilku próbach dostała się na studia. Zdecydowała się iść w ślady matki. Na miejsce, gdzie zdobędzie wykształcenie aktorskie, wybrała Warszawską Szkołę Filmową.

Taniec z gwiazdami

Przyjęcie zaproszenia do udziału w popularnym programie Taniec z gwiazdami wiązało się dla dziewiętnastoletniej dziewczyny z koniecznością przeprowadzki do Warszawy. Wzięła ona udział w 12. edycji programu. Jej tanecznym partnerem został Michał Bartkiewicz. Ta taneczna para spotkała się z dużą sympatią widzów. Odpadli w odcinku półfinałowym. W czasie rywalizacji Oliwię Bieniuk wspierał brat Szymon, który z trybun kibicował siostrze.

Rodzina

Rodzice dziewczyny poznali się w 2000 r. na imprezie sylwestrowej. Anna Przybylska była w tym czasie związana z Dominikiem Zygrą. Mimo faktu, że aktorka była mężatką, z Jarkiem Bieniukiem połączyło ją gorące uczucie. Już rok później Anna wzięła rozwód. W październiku 2002 r. urodziła się Oliwka. Para doczekała się trójki dzieci.

Oliwia Bieniuk ma łącznie trzech braci. Najstarszy z nich Szymon przyszedł na świat w 2006 r. Drugi w kolejności Jan urodził się w 2011 r. Najmłodszy Kazimierz w 2020 r., (przyrodni brat).

W 2013 r. Polskę obiegła wiadomość o chorobie Anny Przybylskiej. Oliwia Bieniuk miała wtedy zaledwie 11 lat. Aktorka, mimo prób leczenia, zmarła 5 października 2014 r.

Życie prywatne i związki

Dziewczyna jest aktywna na Instagramie. Można ją znaleźć, wpisując nick: @oliwia.bieniuk. Dzieli się tam ze swoimi fanami informacjami z życia prywatnego, takimi jak na przykład tatuaż, który zrobiła w tajemnicy przed ojcem.

Oliwia Bieniuk jej chłopak i każda wzmianka o potencjalnym związku wzbudza zainteresowanie i jest szeroko komentowana. Swoich kolejnych partnerów Oliwia często oznacza w mediach społecznościowych.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 4 = 4

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła