1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Oliwka Brazil życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym piosenkarzem?

Oliwka Brazil to polska piosenkarka, twórczyni tekstów i raperka. Często jej twórczość określa się mianem wyzwolonej.

Oliwka Brazil – wiek

Dziewczyna przyszła na świat 29 listopada 2001 r. W 2023 r. będzie odchodziła swoje 22 urodziny.

Oliwka Brazil – życiorys

Po raz pierwszy na polskiej scenie muzycznej pojawiła się w 2020 roku. Niedługo później związała się kontraktem z wytwórnią płytową Warner Music Group. Pozostaje nam jeszcze sprawdzić skąd pochodzi Oliwka Brazil. Raperka urodziła się w Markach, mieście w województwie mazowieckim.

Oliwka Brazil – waga

Raperka jest aktywna w social mediach. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie 300 tys. osób. Followersi interesują się nie tylko sukcesami muzycznymi raperki, ale również jej codziennością i życiem prywatnym. Pytają o wzrost i zastanawiają się, jak nazywa się Oliwka Brazil. Równie często poruszaną kwestią jest waga Oliwki Brazil. Na tę chwilę wiadomo jedynie, że raperka nie ma kompleksów ani na punkcie wagi, ani wzrostu. Chętnie wspiera też ruch bodypositive.

Oliwka Brazil – Big mommy i inne hity

Oliwka Brazil często nazywana jest nową twarzą polskiego rapu. Zaskakuje i budzi kontrowersje głównie wyzwolonymi tekstami, wulgaryzmami, których nie unika oraz oryginalnym stylem bycia. W swoich tekstach często porusza tematy tabu, w tym seks oraz akceptacja siebie.

Szersza publiczność poznała ją dzięki współpracy ze Smolastym przy takich hitach jak „Playboy”, „Oh Daddy” oraz „Toxic Baby”. Oliwka Brazil i Smolasty wzięli udział w gali FAME MMA 12. Wykonali tam swoje najbardziej znane przeboje.

Debiutowała 17 września 2021 r. singlem Big Mommy. Szybko zyskał on rozgłos i pokrył się platyną. Była to pierwsza platynowa płyta, którą zdobyła. Raperka od początku swojej kariery wymykała się panującym schematom.

Oliwka Brazil sporo koncertuje. W 2023 r. weźmie udział w blisko 10 wydarzeniach muzycznych

Utwory Oliwki Brazil:

„Lollipop”, „Big Mommy”, „Kokieterka”, „Karaluchy”, „Mamacita”, „Chcę być jak Oliwka Brazil”, „S.E.K.S.”. Dodatkowo raperka wystąpiła gościnnie w: Playboy” (Smolasty), „Oh Daddy” (Smolasty), „Stonerki” (Young Leosia), „Toxic Baby” (Smolasty), „To jak” (Kizo).

Oliwka Brazil – jak się nazywa

Raperka na co dzień znana jest pod pseudonimem. Stąd też wśród fanów często pojawia się pytanie, jak naprawdę nazywa się i jak ma na imię Oliwka Brazil. Dziewczyna w rzeczywistości nazywa się Oliwia Bartosiewicz.

Życie prywatne raperki

Oliwka Brazil bywa porównywana do Cardi B. Dziewczyna, która odważnie rapuje o seksie, męskich członkach i kobietach lekkich obyczajów, nie zdradza kulis swojego życia prywatnego.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

34 − = 30

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła