1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Bambi życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym piosenkarzem?

Bambi, a właściwie Michalina Włodarczyk jest polską raperką. Sławę zyskała dzięki udziałowi w talent show The Voice Kids

Kim jest Bambi?

Ile lat ma Bambi? Łatwo obliczyć aktualny wiek wokalistki, kiedy zna się jej datę urodzenia. Polska raperka przyszła na świat 28 października 2003 r. w Poznaniu. 

Początki kariery Bambi

Bambi rap ma we krwi. Szturmem zdobyła serca miłośników tego gatunku i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w rapie. 

Ksywka artystyczna, którą dla siebie wybrała, bezpośrednio odnosi się do jednej z Disneyowskich postaci. W jej muzyce fani szczególnie mocno doceniają nie tylko wokal i teksty, ale też naturalność i charyzmę samej raperki. 

Już jako uczennica szkoły podstawowej wiedziała, że jej miejsce jest na scenie. Brała udział w dodatkowych zajęciach śpiewu, hip-hopu. Zapisała się również do kółka teatralnego.

The Voice Kids

Wzięła udział w przesłuchaniach do programu The Voice Kids w 2018 r. Przed jurorami w składzie: Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski wykonała utwór Sweet Creature. W oryginale piosenkę tę śpiewa Harry Styles. Polska raperka zachwyciła całą czwórkę. Ostatecznie zdecydowała się dołączyć do drużyny prowadzonej przez chłopaków z Afromentalu. Jej udział w programie zakończył się na etapie bitew. Tym samym nie pojawiła się w odcinkach na żywo. 

Bambi - piosenki

Michalina Włodarczyk zalicza się do grona najgorętszych nazwisk na scenie muzycznej w naszym kraju. Polskie raperki i polscy raperzy, z którymi współpracowała dotychczas to m.in.: Young Leosia, Białas, Waima, White 2115. 

Jako druga w historii kobieta dołączyła do wytwórni hip-hopowej SBM Label. Wzięła udział w czwartej edycji SB Starter, inicjatywie wspierającej młode talenty. Z wytwórnią wydała trzy utwory: Handpoke, Bletki oraz Chrypi głos nie od fajek. Dzięki temu została zauważona przez Young Leosię i w 2023 r. podpisała kontrakt z jej wytwórnią Bailla Ella Records. 

Już z nową wytwórnią, Bambi IRL wypuściła w lutym 2023 r. W zaledwie dwa tygodnie piosenka podbiła internet i została obejrzana ponad 1,5 mln razy. Wystarczył jeden hit, żeby Bambi i jej rap zyskała tysiące fanów. Jeszcze w tym samym roku zaprezentowała kolejne utwory - Millie Walky w maju oraz Latawce, które ukazały się w sierpniu. Niesiona falą popularności wraz z Young Leosią wydała singiel BBF

Życie prywatne Bambi

Jaka prywatnie jest Michalina, raperka, której piosenki osiągają milionowe wyświetlenia w miesiąc od premiery? Bambi wiek swój wykorzystuje do budowania kariery i zapowiada, że to dopiero początek jej muzycznych planów. 

Rapowanie to ważna część jej życia, podobnie jak możliwość wyrażania siebie poprzez ubiór. Stawia na oryginalne wzory i kolory. 

W czasie pandemii znalazła w sobie kolejny talent, zaczęła pisać teksty.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

37 − 27 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła