1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Mini Majk życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Mini Majk - wiek, wzrost, informacje

Mateusz Krzyżanowski, szerzej znany jako Mini Majk, jest youtuberem. Występuje w walkach w federacji High League. Sławę zyskał dzięki występom w filmach Ekipy Friza.

Mini Majk – wiek

Jego wiek wzbudza spore zainteresowanie wśród fanów i osób, które obserwują go w social mediach. Mężczyzna przyszedł na świat 31 lipca 1994 r.

Mini Majk – wzrost

Youtuber należy do grona osób niskorosłych. Stąd też wzrost Mateusza to około 130 cm.

Mini Majk – życiorys

Mateusz wychowywał się w domu dziecka. Gdy miał zaledwie 3 lata został odebrany rodzicom. On i jego rodzeństwo trafili do ośrodka w Pawlikowicach (województwo małopolskie). Youtuber kilkukrotnie wspominał trudne dzieciństwo i momenty dorastania.

Jego partnerką, od ponad dwóch lat, jest Paulina Kozłowska. Dziewczyna youtubera prowadzi popularne konto na Instagramie (śledzi ją prawie 500 tys. osób). Pokazuje na nim swoją codzienność oraz liczne, często luksusowe podróże. Para poznała się na imprezie. Spoglądając na datę urodzenia Pauliny, łatwo obliczyć, że jest ona o ponad 6 lat młodsza od youtubera.

Oboje są fanami zwierząt, do ich ulubionych psich ras z pewnością zalicza się chihuahua.

Mini Majk – wykształcenie

Mateusz ukończył Technikum Elektryczno-Elektroniczne w Krakowie. Po szkole pracował w firmie produkującej zdrową żywność. We wczesnej młodości był również barmanem i osobą odpowiedzialną za rozkręcanie imprez w klubach.

Jak ma na imię Mini Majk?

Mini Majk to w rzeczywistości pseudonim. Tak naprawdę youtuber ma na imię Mateusz Krzyżanowski.

Ekipa a Mini Majk

Kiedy w 2018 r. Karol Wiśniewski zakładał swoją Ekipę Friza zaprosił do jej składu między innymi Mateusza Krzyżanowskiego. Przyszli współpracownicy poznali się przez internet. Mateusz odpowiedział na ogłoszenie Karola. Ten poszukiwał, do swojego projektu, niskich, ale przebojowych osób.

Mateusz był jednym z najbardziej lubianych członków Ekipy, czyli najpopularniejszego kanału na polskim Youtubie. Szybko zaskarbił sobie serca widzów, na ich oczach zdecydował się przykładowo na przeszczep włosów. Jest lubiany za poczucie humoru i dystans do siebie. Współprowadził kanał aż do 2022 r., kiedy to zdecydowano o jego rozwiązaniu. Relacje z częścią Ekipy udało mu się jednak zachować. Do dzisiaj utrzymuje kontakt m.in. z Trombą, Marcysią, Pateckim.

Obecnie Mateusz działa na własnym kanale na Youtubie. Dodatkowo na Instagramie jest obserwowany przez niespełna dwa miliony użytkowników.

Swój pierwszy film na kanale dodał w kwietniu 2019 r. Komentował w nim sytuacje, które spotkały go w związku z achondroplazją. Jest to choroba wrodzona, uwarunkowana genetycznie, znana również pod nazwą karłowatość lub niskorosłość. Powoduje ona nieprawidłowe kostnienie śródchrzęstne. Mateusz swój wzrost przekuł na atut. Przyciągnął nim uwagę i zainteresowanie wielu fanów.

Fame MMA a Mini Majk

Swoją pierwszą walkę na Fame MMA youtuber stoczył w Kruszwilem. Walka ta zakończyła się zwycięstwem jego przeciwnika. Mimo to było to spełnienie marzeń Mini Majka, który długo myślał o udziale w podobnym wydarzeniu. Obaj youtuberzy swoje honoraria zdecydowali się przekazać na cele charytatywne.

Dwie kolejne walki okazały się wielkim sukcesem. Mateusz wywalczył w nich zwycięstwo. W pierwszej zmierzył się z Big Jackiem (gala High League II), a następnie Salimem Chilboubem (gala High League IV). Tę ostatnia walkę wygrał w zaledwie 34 sekundy. Zdobył tym samym pas niskorosłych.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + 1 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła