1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Odeta Moro życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym dziennikarzem?

Życiorys i biografia Odety Moro

Odeta Moro jest polską dziennikarką i prezenterką. Urodziła się 17 czerwca 1978 roku w Olsztynie.

Kariera

Medialna Kariera Moro zaczęła się w 2000 roku, gdy zaczęła współpracę z telewizją Viva Polska, gdzie była jedną z czołowych prezenterek. Zajmowała się programem muzycznym Co, na antenie którego prezentowano reportaże ze świata show-biznesu. Pracowała tam trzy lata, by następnie przenieść się do stacji TV4, gdzie prowadziła program Ja tylko pytam . Następnie przeszła do Telewizji Polskiej, gdzie współprowadziła program śniadaniowy Pytanie na śniadanie, a następnie Kawa czy herbata?. Po zakończeniu współpracy z TVP kobieta zrobiła sobie przerwę od telewizji, skupiając się na innych projektach. Wróciła w 2015 roku, zatrudniając się w TVN Meteo Active, gdzie można ją było oglądać w programach: Apetyt na zdrowie i Studio Active.

Obecnie jej działalność medialna skupia się na pracy w radio. Od 2015 roku prowadziła poranny program Złote Przeboje na Dzień Dobry! w Radiu Złote Przeboje, a od stycznia 2017 roku jest tam gospodynią weekendowego programu Morowy weekend. W 2019 roku zaczęła współpracę z portalem Onet, gdzie jest jedną z prowadzących w programie Onet Rano.

Inne działalności

Moro jest założycielką i prezesem Fundacji „Szczęśliwe Macierzyństwo”. Prezenterka wydała też płytę z bajkami dla dzieci zatytułowaną Bajki w trasie i na czasie. Jako osoba znana w show-biznesie była zapraszana do udziału w różnych programach rozrywkowych. W 2015 roku wzięła udział w show Celebrity Splash!, a dwa lata później wystąpiła w 2. edycji programu Agent-Gwiazdy produkcji stacji TVN.

Życie prywatne

Od 2002 roku jej mężem był dziennikarz Michał Figurski. Mają wspólnie córkę Sonię. Para była uważana za jedną z najsympatyczniejszych i najbardziej dobranych w show-biznesie. Zakochani często pojawiali się wspólnie na imprezach branżowych, ściankach i okładkach gazet. Do rozpadu ich małżeństwa doszło w 2014 roku. Po rozwodzie Odeta pomagała byłemu mężowi, gdy ten doznał wylewu krwi do mózgu. Organizowała zbiórki na jego leczenie i rehabilitację. W 2016 roku prezenterka zaczęła spotykać się z przedsiębiorcą Konradem Komornickim, z którym ma syna Lwa. Odeta chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i szczegółami ze swojego życia prywatnego na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 49 = 58

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu: https://commons.wikimedia.org/ wykorzystane na podstawie licencji CC BY-SA 3.0; autor zdjęcia: Serecki