1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Adrianna Eisenbach życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Adrianny Eisenbach

Adrianna Eisenbach jest polską celebrytką.

Popularność

Adrianna stała się rozpoznawalna w polskim show-biznesie dzięki programowi Królowe Życia, który pokazuje życie zamożnych i przedsiębiorczych bohaterów. Kamery rejestrują codzienne życie barwnych i przebojowych postaci, którzy u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Ekscentryczna projektantka mody i bizneswoman dołączyła do obsady w siódmym sezonie i dzięki swojej charyzmie i wyróżniającemu się wyglądowi bardzo szybko została jedną z najbardziej kontrowersyjnych bohaterek show. Właścicielka jednego z wrocławskich butików postanowiła wrócić do Polski z Niemiec, gdzie wcześniej prowadziła swoje życie i gdzie wciąż mieszkają jej synowie. Widzowie mogą obserwować jej życiowe rozterki, zawodowe sukcesy i podglądać jej życie prywatne. Mimo że jej przygoda z programem nie potrwała długo, bo zaledwie jeden sezon, wrocławianka nie zniknęła z celebryckiego świata.

Popularność Królowych życia przełożyła się na jej wynik na profilach społecznościowych. Na Instagramie Adriannę obserwuje prawie 95 tysięcy użytkowników.

Wizerunek i tatuaże

Wygląd Eisenbach z pewnością wzbudza kontrowersje, bowiem prawie 95% powierzchni jej ciała jest pokryte tatuażami. Królowa nie stroni też od zabiegów medycyny estetycznej, fantazyjnych i charakterystycznych uczesań oraz krzykliwych stylizacji. Ciekawe jest to, że wszystkie modyfikacje ciała wykonała zaledwie w przeciągu ostatnich trzech lat.

Życie prywatne

Eisenbach jest po rozwodzie. Ma dwóch dorosłych synów, którzy na stałe mieszkają w Niemczech. Obecnie celebrytka spotyka się z młodszym od siebie mężczyzną. Zakochanych dzieli różnica ponad 20 lat.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 2

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła