1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Nanami Chan życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Nanami Chan, a właściwie Olga Sałacka, jest polską influencerką i youtuberką. Na swoim kanale zamieszcza vlogi pełne ciekawostek i najróżniejszych lifestylowych treści.

Kim jest Nanami Chan?

Nanami Chan wiek podaje w social mediach. Influencerka przyszła na świat 19 marca 1999 r. Popularność przyniosły jej materiały zamieszczane na Youtubie, w których dzieli się swoimi problemami i prezentuje własną twórczość. W 2016 r. nagrała i opublikowała na YouTubie materiał, w którym opowiedziała o zmaganiu się z zaburzeniami odżywiania. Nanami Chan anoreksja dotknęła po ukończeniu szkoły podstawowej. Znacznie mniej miała zacząć jeść na wakacyjnej kolonii, w czasie której miała ograniczony dostęp do jedzenia wegeteriańskiego.

Na YouTubie Nanami Chan opowiedziała też wstrząsającą historię Kamila, swojego przyjaciela. Popełnił on samobójstwo. Dla dziewczyny był najbliższą osobą, której mogła powiedzieć absolutnie wszystko. Wtedy nastolatka postanowiła jeszcze bardziej ograniczyć jedzenie, był to element jej planu zagłodzenia się i zjednoczenia z przyjacielem.

Jeśli zastanawialiście się, skąd wziął się u nastolatki pomysł na przefarbowanie włosów na niebiesko, to odpowiedź również znajdziecie w jej vlogach. Dziewczyna otrzymała zgodę od swoich rodziców na niebieskie włosy pod warunkiem, że uda jej się utrzymać narzuconą przez jej terapeutkę wagę.

Nanami Chan Instagram

Nanami Chan Instagram prowadzi pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Aby wyszukać jej profil, należy wpisać @olga_salacka. Śledzi ją tam ponad 300 tys. osób, a każde jej zdjęcie zbiera kilkadziesiąt tysięcy lajków.

Dziewczyna prowadzi również TikTok, który obserwuje ponad milion osób.

Nanami jest również na ask.fm, portalu społecznościowym, który działa na zasadzie Q&A, czyli zadawania pytań osobom, które się obserwuje.

Nanami Chan Fame MMA

Influncerka została zaproszona do walki na gali Fame Friday Arena #1. Organizatorzy Fame MMA postanowili popularną youtuberkę skonfrontować z pochodzącą z Ukrainy tiktokerką Lizi Anorue. Dla Nanami Chan walka, która została zaplanowana na 21 lipca 2023 r. była debiutem w oktagonie. Ostatecznie musiała pogodzić się z przegraną. Nanami i jej MMA walka wzbudzała wiele emocji. Dzięki udziałowi w starciu profil influencerki zyskał na popularności.

Nanami ma 168 cm wzrostu, co może okazać się kluczowe w walce.

Czy Nanami Chan ma chłopaka?

W social mediach influencerki można znaleźć wiele szczegółów z jej życia prywatnego. Przykładem może być chłopak Nanami, o którym często wspomina w materiałach.

Nanami Chan kontrowersje

Influencerka lubi szokować i łamać tabu. Widać to nawet po jej wyglądzie. Ufarbowane na niebiesko włosy, spora liczba tatuaży oraz kolczyków przyciąga wzrok i zainteresowanie. Sama mówi o sobie, że jest otwarta na wszystko.

Youtuberka słynie z odważnych materiałów video. Przykładem może być test pomadek do ust, który Nanami Chan i Seksmasterka (Aniela Bogusz) nagrały razem. W materiale całują się, by poznać smak testowanych pomadek.

W 2016 r. pojawiła się w jednym z popularnych programów telewizyjnych. Nanami w programie Rozmowy w toku wystąpiła w odcinku poświęconym hejtowi. Opowiedziała tam o przejawach agresji, z którymi spotykała się na każdym kroku.

Spora krytyka spadła na influencerkę w związku z jej zbyt dużą inspiracją materiałami innych twórców oraz częstymi plagiatami. W związku z tym w Internecie pojawiło się wiele ośmieszających ją treści i negatywnych komentarzy.

Podobnie jak w przypadku innych celebrytek młodego pokolenia samo hasło Nanami Chan nago, czy Nanami Chan nudes budzi wielkie zainteresowanie. Tak samo jest z aktywnością Nanami na onlyfans.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

24 − 23 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła