1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Lil Masti życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Lil Masti

Lil Masti, a właściwie Aniela Bogusz, jest polską celebrytką i influencerką.

SexMasterka

Początkowo prowadziła kanał FitDevAngel ze swoją siostrą, Adą, gdzie zamieszczała filmy dotyczące zdrowego trybu życia, fitnessu i kulturystyki. Jednak swoją prawdziwą karierę internetową rozpoczęła w 2015 roku pod pseudonimem SexMasterka. Dzięki swoim kontrowersyjnym i bezpruderyjnym filmikom, w których edukowała widzów w kwestiach dotyczących seksu bardzo szybko zyskała popularność. Erotyczne nagrania i wyuzdane zdjęcia przyniosły jej wielki internetowy sukces i z czasem SexMasterka zaczęła nagrywać piosenki. Teledyski do jej hitów Poka Sowe czy Rak zdobyły miliony wyświetleń na YouTube. Perwersyjnym treściom towarzyszył przerysowany wizerunek vlogerki. Za każdym razem SexMasterka zaskakiwała jeszcze odważniejszym strojem i mocniejszym makijażem. Na początku 2019 roku Bogusz nagrała dla swoich fanów pożegnalny filmik i usunęła wszystkie konta w mediach społecznościowych.

Lil Masti

Jeszcze w tym samym roku Aniela wróciła do social mediów pod nowym pseudonimem – Lil Masti. W marcu 2019 roku udostępniła swój pierwszy utwór zatytułowany symbolicznie Fenix. Kolejnymi singlami influencerki były Złota Fala i Toxic Love.

Fame MMA

W 2019 roku celebrytka wzięła udział w Fame MMA, podczas którego w klatkach walczą celebryci, youtuberzy i patoinfluencerzy. Jej pierwszą przeciwniczką była Marta Linkiewicz. Lil Masti odniosła zwycięstwo, a Linkiewicz wyszła z tego starcia przegrana i bardzo poturbowana. W przygotowaniach do walki Anieli na pewno pomogła sportowa przeszłość. Jak sama przyznaje, przez 6 lat trenowała zapasy. Udało jej się zdobyć wicemistrzostwo Polski. Oprócz tego jest wielokrotną medalistką ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów. Od dziecka jeździ konno. Bogusz brała również udział w zawodach bikini fitness.

Popularność

Celebrytka nie przestaje wywoływać kontrowersji, zdobywając tym samym coraz większą liczbę fanów. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 830 tysięcy osób. Od jakiegoś czasu Lil Masti eksperymentuje ze swoim wyglądem. Od czasu SexMasterki i jej wyzywającego i przerysowanego wizerunku gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Złagodziła swój wygląd i zmieniła kolor włosów. W czerwcu 2020 roku zamieściła na Instagramie relację z wyjazdu do Pragi, gdzie udała się w celu operacyjnego powiększenia sobie biustu. Podzieliła się z fanami szczegółami dotyczącymi zabiegu i pokazała, jak wygląda jej pobyt w klinice i luksusowym hotelu.

W sierpniu Lil Masti urodziła pierwsze dziecko, córkę Arię.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 2 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła