1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Monika Kociołek życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Monika Kociołek - kto to? Poniżej znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Jest celebrytką młodego pokolenia, która każdego dnia podbija social media. Młoda influencerka znana jest również z walk w Fame MMA.

Kim jest Monika Kociołek?

Dziewczyna zyskała popularność dzięki swoim występom w emitowanym na TVN serialu paradokumentalnym pt. Szkoła. Wybiła się jednak dopiero, gdy została uczestniczką drugiego sezonu projektu Team X. Przez udział w youtubowym show zrezygnowała z dalszej edukacji i czasowo rzuciła szkołę. Przygodę związaną z projektem określa jako spełnienie swoich marzeń.

Ile lat ma Monika Kociołek? Wiek celebrytki łatwo obliczyć, znając jej datę urodzenia. Przyszła na świat 19 września 2002 r.

Udział Moniki w Fame MMA 14 był kolejnym etapem w rozwoju jej kariery.

Monika Kociołek Instagram

Prowadzi wyjątkowo popularne konto na Instagramie. Śledzi ją tam ponad milion osób, a każde zamieszczane przez nią zdjęcie zyskuje kilkadziesiąt tysięcy polubień. Monika Kociołek zdjęcia na Instagramie zamieszcza wyjątkowo starannie, nie ma tam przypadkowych czy niedbałych ujęć. Jest też aktywna na innych platformach. Na TikToku śledzi ją ponad 3 miliony kont. Z kolei jej kanał na YouTubie obserwuje ponad 300 tys. osób. Publikuje tam video raz w tygodniu.

Monika Kociołek YouTube wykorzystuje do promocji głównie treści lifestylowych. Dobrym przykładem mogą być materiały, w których Monika Kociołek bez makijażu pokazuje się na zdjęciach i nagraniach. Najczęściej robi wtedy makijaż na żywo i promuje kosmetyki marek, z którymi ma współpracę.

Oczywiście dziewczyna nie uniknęła wpadek związanych z nagrywanymi przez nią materiałami. Przykładowo Monika Kociołek pokazała cycki na TikToku na filmie z serii Get ready with me. Oczywiście stało się to przez przypadek. Dziewczyna na nagranie pod luźną koszulkę nie założyła stanika i widzowie mogli zobaczyć jej pierś przez rękaw koszulki. Influencerka przeprosiła swoje fanki, usunęła nagranie i zamieściła wyjaśnienie całej sytuacji. Już samo hasło Monika Kociołek nago, czy Monika Kociołek nudes budzi wielkie zainteresowanie, trudno się dziwić, dziewczynę obserwuje przecież kilka milionów osób.

Monika Kociołek Fame MMA

Mierząca 175 cm i ważąca 61 kg celebrytka w swojej debiutanckiej walce stanęła twarzą w twarz z Fagatą. Influencerki walczyły w kategorii koguciej.

Swoje honorarium za udział w Fame MMA młoda celebrytka zdradziła w jednym z filmów na YouTubie. Powiedziała, że otrzymała mniej niż milion złotych.

Monika Kociołek sklep

Kociołek swój sklep nazwała Moness. Wszyscy jej fani znajdą tam nie tylko modne ubrania, ale też kosmetyki. Na stronie dostępne są również produkty, które influencerka wcześniej współtworzyła z marką Ingrid, w tym np. błyszczyk do ust, czy paleta cieni do powiek.

Influencerka promuje swój sklep zarówno na Instagramie, jak i na YouTubie. Prezentuje tam asortyment swojego sklepu.

Związki Monik Kociołek

Celebrytka chętnie chwali się w social mediach swoim życiem prywatnym. Chłopaka pokazała chociażby na YouTubie. Jej partnerem jest Piotr Ambryszewski znany na Instagramie pod nickiem eledroosky.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 4 = 4

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła