1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Kasia Nast życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Kasia Nast jest influencerką i instagramerką obecną w polskim show-biznesie od lat. Rozpoznawalność i zainteresowanie mediów przyniósł jej związek z Baronem, muzykiem i jurorem show The Voice of Poland.

Kim jest Kasia Nast?

Instagramerka, jak większość znanych osób, założyła własną działalność. Kasia prowadzi sklep pod nazwą Mystic Portal. Można tam kupić tak zwaną biżuterię mocy. Kasia biżuterię projektuje w większości samodzielnie. Dodatkowo promuje tam dedykowaną kobietom ofertę warsztatową. Działa na pograniczu szamanizmu i ezoteryki. Interesuje ją samorozwój, przekraczanie barier i seksualność.

Celebrytka na co dzień mieszka na Bali, pojawia się jednak w Polsce przy okazji różnych wydarzeń. Ostatnio gościła na Life Balance Congress, gdzie zebrali się również inni coachowie oraz mówcy motywacyjni.

Kasia Nast wiek podała do informacji publicznej na stronie sklepu, gdzie opisała swoją przemianę.

Kasia Nast kiedyś

Influencerka pochodzi z Warszawy. Tam też spędziła większą część swojego życia. Zawodowo zajmowała się projektowaniem wnętrz i scenografii. Była spełniona zawodowo i finansowo, odczuwała jednak samotność. Twierdzi, że dopiero gdy zaczęła otwierać swoje serce na ważne tematy, poczuła, że zaczyna naprawdę żyć. Jeszcze przed wyjazdem z Warszawy dziewczyna przeszła przebudzenie duchowe. Sprzedała wszystko, co posiadała i zaledwie z dwiema walizkami opuściła Polskę.

Kasia Nast na Bali, a dokładniej w mieszczącej się w środkowej części wyspy miejscowości Ubud, zamieszkała w 2018 r. Miała wtedy niemal 40 lat. W tamtejszych terenach urzekł ją spokój, energia, bliskość rzeki i pola ryżowe otaczające jej drewniany dom.

Kasia Nast Instagram

Kasia Nast Instagram, na którym obserwuje ją niemal 80 tys. osób, wykorzystuje do promocji swoich produktów oraz oferty warsztatowej. Zamieszcza tam porady dla kobiet, które poszukują swojej yoni, czy inne rytuały, które towarzyszą w jej codzienności. Celebrytka w swoich social mediach zapewnia, że dzięki medytacji i afirmacji można podnieść jakość życia. Za przykład podaje przemianę, którą ona sama przeszła kilka lat temu.

Warsztaty Kasi Nast

Warsztaty Odkryj Moc Kobiecości i Seksualności, które influencerka oferuje kobietom, kosztują niemal 1700 zł. Ich program jest obfity, zawiera przykładowo masaż lingam, wykonywany na męskich narządach płciowych, a także masaż piersi, sesje oddychania czy też medytację łona.

W trakcie kursu Kasia Nast masaż członka przeprowadza na swoim partnerze. Okazało się, że ten punkt jej oferty wzbudził największe kontrowersje oraz zainteresowanie mediów. Kasia Nast warsztaty organizuje głównie dla kobiet.

Kasia Nast kontrowersje wzbudzała od dawna. W przeszłości falę krytyki wywołał obraz, którego zdjęcie zamieściła na swoim Instagramie. Do jego namalowania celebrytka użyła krwi menstruacyjnej.

Życie prywatne Kasi Nast

Afera związana z warsztatami oraz malowaniem krwią menstruacyjną wpłynęła na popularność Kasi Nast i jej szamańskiego stylu życia. Dziewczyną zaczęły interesować się media plotkarskie, a haseł Kasia Nast partnerzy czy Kasia Nast kto to zaczęto intensywnie wyszukiwać.

Początek jej obecności w mediach to związek z członkiem zespołu Afromental. Kasia Nast i Baron poznali się podczas pracy w telewizji. Dziewczyna była scenografką TVNu.

Wśród jej znajomych nie brakuje celebrytów i rozpoznawalnych osób. Przyjaźni się z Łukaszem Jakóbiakiem, Robertem Grynem oraz Legend Daryną.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

51 − 47 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła