1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Monika Miller życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Moniki Miller

Monika Miller jest polską modelką i celebrytką. Urodziła się w 1995 roku w Kamieńcu Podolskim.

Rodzina

Jest wnuczką Leszka Millera, byłego premiera Polski i przewodniczącego partii Sojusz Lewicy Demokratycznej w latach 1999–2004 i 2011–2016.

Popularność

Dziewczyna zyskała popularność w mediach po tym, jak jej dziadek opublikował w sieci ich wspólne zdjęcie. Dzięki charakterystycznej urodzie i kontrowersyjnemu wyglądowi Monika bardzo szybko zaczęła wzbudzać zainteresowanie portali plotkarskich i fanów. Z dnia na dzień stała się popularna i zaczęła aktywnie udzielać się w przestrzeni publicznej, umiejętnie podtrzymując zainteresowanie swoją osobą, często dzieląc się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Zanim została celebrytką pracowała jako fotomodelka, jednak z powodu nauki i wiążącym się z nią brakiem czasu, musiała z tego zajęcia tymczasowo zrezygnować. Na fali rozgłosu dziewczyna została zaproszona do udziału w 10. edycji programu rozrywkowego Taniec z gwiazdami. Wraz ze swoim tanecznym partnerem, Janem Klimentem, dotarła do ósmego odcinka show. Po zakończeniu przygody z programem celebrytka nie próżnowała - posypały się propozycje od wytwórni, agencji modelingu i fotografów. Zajęła się także tworzeniem muzyki i nagrywaniem utworów. Jednym słowem, kariera Moniki nabrała rozpędu. Spróbowała swych sił także jako aktorka, dołączając do obsady serialu Gliniarze. Jako specjalistka od make-upu dołączyła także do grona jury w show emitowanego na antenie Polsat Cafe, Beauty Express. Mistrzynie Makijażu. 

Kontrowersje

Miller lubi szokować opinię publiczną. Robi to swoim wyglądem, czyli licznymi tatuażami i kolczykami umiejscowionymi w różnych częściach ciała oraz wyznaniami na temat swojego życia osobistego. Niedawno zdecydowała się ujawnić swoją orientację seksualną, wyznając że jest panaseksualna. Pod jednym z opublikowanych przez nią zdjęć na Instagramie przyznała również, że poddała się operacji zmniejszania biustu.

Życie prywatne

Obecnie celebrytka spotyka się z chłopakiem z Holandii, którego poznała się pół roku temu w Warszawie, gdzie przebywał na studenckiej wymianie. Dziewczyna nie ukrywa faktów ze swojego życia prywatnego i często dzieli się nimi z fanami.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

55 − 46 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła