1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Honorata Skarbek życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie lepszym piosenkarzem?

Życiorys i biografia Honoraty Skarbek

Honorata Skarbek jest polską piosenkarką, celebrytką i blogerką modową. Urodziła się 23 grudnia 1992 roku w Zgorzelcu.

Blog

Honorata już w dzieciństwie lubiła śpiewać i występować przed publicznością. W gimnazjum zaczęła prowadzić bloga i to właśnie dzięki niemu zdobyła popularność, ponieważ szybko stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce w kategorii blogów life-stylowych. Na blogu artystka dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami, relacjami z codziennego życia, wydarzeń kulturalnych i imprez. Prezentuje też stylizacje, makijaże, a także dzieli się przepisami kulinarnymi.

Kariera muzyczna

Gdy była już popularna postanowiła spróbować swoich sił w muzyce. W 2011 roku wydała swój debiutancki album zatytułowany Honey (przez pierwsze lata kariery był to jej pseudonim artystyczny). Zaczęła pojawiać się na festiwalach i koncertach. Jej wielkim sukcesem był występ jako support przed koncertem Justina Biebera w Polsce w 2013 roku. W tym samym roku wydała drugi album studyjny pt. Million, który promowała singlami: LaLaLove i Nie powiem jak. W 2015 roku Skarbek nagrała płytę Puzzle, z której pochodzą utwory takie jak GPS i Damy radę. W grudniu tego samego roku wydała świąteczny utwór Święta cały rok. W 2018 roku ukazał się kolejny album piosenkarki zatytułowany Sunset. Wiele jej utworów można usłyszeć w czołowych stacjach radiowych, a przez kilka lat swojej kariery zagrała ponad 250 koncertów w całej Polsce.

Osobowość telewizyjna

W 2014 roku Honorata wzięła udział w programie Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami, gdzie jej partnerem tanecznym był Kamil Kuroczko. Ostatecznie para zajęła 11. miejsce. W 2018 roku piosenkarka była uczestniczką programu Twoja Twarz Brzmi znajomo, w którym prezentowała swój talent do metamorfoz i wcielania się w postaci różnych wokalistów.

Inne przedsięwzięcia

Skarbek ma doświadczenie w modelingu. W 2011 roku była twarzą marki odzieżowej MOODO, reklamowała też kosmetyki marki C-Thru. W 2012 roku była jedną z modelek w pokazie Violi Piekut. Piosenkarka jest też prawdziwą bizneswoman. Stworzyła markę modową Soul Bird, a także własną kolekcję ubrań o nazwie Milion. Działa w internetowym sklepie odzieżowym Sunsetshop .

Życie prywatne

Ma starszego o cztery lata brata, Pawła. Gdy miała 14 lat zdiagnozowano u niej przewlekłą białaczkę szpikową, która dzięki odpowiedniemu leczeniu nie postępuje. Honorata niechętnie dzieli się z mediami faktami ze swojego życia uczuciowego. Przez pewien czas spotykała się z 3 lata młodszym raperem, Smolastym. Para długo ukrywała swój związek. Rozstali się w 2018 roku i nie wiadomo, czy piosenkarka ma już nowego wybranka.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 2 = 8

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem jest ATV television with its seat in Warsaw.