1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Mariusz Kozak życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Mariusza Kozaka

Mariusz Kozak jest polskim celebrytą.

Popularność

Kozak zyskał popularność dzięki występowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Uczestnicy produkcji we własnych domach oglądają programy nadawane w telewizji i komentują między sobą to, co widzą na ekranie. Program szybko stał się hitem stacji, a jego bohaterowie z dnia na dzień stali się celebrytami. Jednym z najdłużej występujących uczestników show jest Mariusz Kozak. Wraz z Jackiem Szawiołą są obecni na ekranie od samego początku emisji programu. Duet bawi widzów swoimi dowcipnymi, uszczypliwymi, ale zawsze szczerymi komentarzami. Mariusz to jeden z najbardziej pozytywnych i barwnych uczestników show. Jest z pewnością jednym z komentatorów, którzy cieszy się największą sympatią wśród telewidzów.

Rozpoznawalność jaką zapewnił Mariuszowi program odzwierciedla się także w liczbie obserwujących jego instagramowy profil, ponieważ obecnie jest to prawie 153 tysiące użytkowników.

Życie prywatne

Kozak jest jednym z najbardziej znanych osobowości o orientcji homoseksualnej w polskim show-biznesie. Mariusz stanowczo opowiada się za równymi prawami dla osób LGBT, np. prawem do zawarcia związku małżeńskiego dla par jednopłciowych. Chodzi na parady i marsze. Długoletnim partnerem życiowym celebryty był Jacek Szawioła. Mężczyźni zadebiutowali w programie Gogglebox. Przed telewizorem już jako para. W 2019 roku ogłosili oficjalnie rozstanie. Obecnie obaj panowie są w nowych związkach, ale mimo rozstania nadal występują razem w Googlebox. Nowym wybrankiem Kozaka jest Sebastian, z którym łączą go wspólne pasje.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

51 − 50 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła