1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Marcelina Ziętek życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Marceliny Ziętek

Marcelina Ziętek jest polską aktorką i celebrytką.

Wykształcenie

Jest absolwentką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego, który ukończyła z tytułem licencjata.

Kariera

22-letnia początkująca aktorka znana jest z ról w serialach paradokumentalnych. Marcelina gra w Szkole, a także w 19+, gdzie wciela się w postać Kai Jarosik. Jako modelka poszczycić się tytułami Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. Jej instagramowe konto przepełnione jest zdjęciami z sesji zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich. W serwisie ma już prawie 70 tysięcy obserwatorów.

Popularność i życie prywatne

O Ziętek zrobiło się głośno w 2020 roku, gdy wyszło na jaw, że jest ona nową wybranką znanego skoczka narciarskiego, Piotra Żyły.

Piotr i Justyna Żyłowie rozstali się w 2018 roku w atmosferze skandalu. Nadal, po tylu latach, zdarza im się publicznie prać brudy i obrażać się nawzajem za pomocą mediów społecznościowych. O ich rozwodzie rozpisywały się portale plotkarskie i tabloidy, a każdy, nawet najmniejszy ślad, nowych potencjalnych związków celebrytów był skrupulatnie dokumentowany i komentowany w sieci.

Byli małżonkowie publikowali swoje prywatne wiadomości, z których internauci dowiedzieli się, między innymi, że skoczek miał nazwać swoją byłą żonę „brzydką”, a ona sama wysyłała mu SMS-y, w których groziła śmiercią jego obecnej partnerce.

I to właśnie wtedy w mediach pojawiła się Marcelina, której tożsamość początkowo była anonimowa. Odkąd wyszło na jaw, że nową miłością skoczka narciarskiego jest Ziętek, wszyscy zaczęli zastanawiać się, kim jest ta piękna dziewczyna. Marcelina szybko odnalazła się w świecie show-biznesu i mimo że zakochani nadal oficjalnie nie potwierdzili swojego związku, obserwując ich instagramowe profile nietrudno wywnioskować, że są razem. Powoli i nieśmiało zaczęli jednak publikować na Instagramie swoje wspólne zdjęcia, na których nie widać jedna twarzy ukochanej lub ukochanego. Nazwisko Ziętek pojawia się teraz bardzo często na portalach plotkarskich i wygląda na to, że podoba jej się zainteresowanie, jakie budzi. Nie oznacza to jednak, że dziewczyna nie doświadcza również nieprzychylnych komentarzy i hejtu ze strony internutów. Jakiś czas temu ogłosiła, że nie będzie na to pozwalała i jeśli będzie trzeba podejmie kroki prawne w walce o dobre imię. Podobno dotyczy to też byłej żony Piotra, która stosowała pod jej adresem groźby karalne.

Marcelina i Piotr mimo trudów i różnicy wieku, jaka ich dzieli, próbują ułożyć sobie wspólne życie. Według nieoficjalnych informacji para planuje już ślub, a Żyła kupił nowy dom w Ustroniu, gdzie zamieszkał wspólnie z Marceliną.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 1 =

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła