1851 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Ada Śledź życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Ady Śledź

Ada Śledź jest polską celebrytką. Urodziła się 29 stycznia 1999 roku we Wrocławiu.

Popularność

Swoją karierę rozpoczęła od występów w konkursach piękności. Dziewczyna może się pochwalić tytułem Miss Dolnego Śląska 2016 oraz faktem, że dotarła do finału wyborów Miss Polski 2016.

Głośno o Adzie zrobiło się za sprawą jej występu w programie Love Island. Wyspa miłości, w którym wzięła udział w 2019 roku. Jest to show, w którym wszyscy uczestnicy są singlami i mieszkają w ekskluzywnej hiszpańskiej wilii. Muszą dobrać się w pary i przez kolejne tygodnie wykonywać powierzone im zadania. W kolejnych odcinkach do programu dołączają kolejni uczestnicy, których zadaniem jest odbić kogoś z już istniejącej pary. Taką rolę miała właśnie Ada, która dała się poznać jako dziewczyna przebojowa i pewna siebie. Była też najmłodszą uczestniczką w historii tego programu - podczas nagrywania odcinków miała bowiem 19 lat. Została też uznana za najbardziej kontrowersyjną uczestniczkę show.

Po opuszczeniu Wyspy Miłości Ada spełniała się jako influencerka, reklamując na Instagramie różnego rodzaju produkty. Nie dawała też o sobie zapomnieć, raz po raz będąc bohaterką opisywanych przez portale plotkarskie zdarzeń. Tu jechała samochodem z prędkością ponad 200 km/h, innym razem obnażyła pierś na opublikowanym zdjęciu, a jeszcze kiedy indziej była zamieszana w aferę z podróbkami perfum, które reklamowała. Jakiś czas temu poinformowała, że postanowiła zająć się aktorstwem. Podobno pierwszy popis swoich aktorskich zdolności była zaprezentuje w ekranizacji książki Dziewczyny z Dubaju, której premiera ma się odbyć w 2021 roku.

Jakiś czas temu celebrytka została przyłapana w jednej z warszawskich restauracji, gdzie pracowała jako kelnerka. Śledź uspokoiła jednak fanów i zapewniła, że nie skończyła z show biznesem.

Powrót do telewizji

W 2021 roku celebrytka wzięła udział w nagranych do nowego reality show o nazwie One Night Squad. Jest to program, w którym wystąpili także uczestnicy Hotel Paradise, Top ModelBig Brother i Warsaw Shore, a jego akcja odbywa się na Zanzibarze. Show ma charakter survivalowy, a jego uczestnicy będą musieli radzić sobie w nietypowych warunkach i wykonywać zadania, w których nagrodą będą dodatkowe udogodnienia.

Sporty walki

W maju Ada wzięła udział w gali Punch Down, czyli zawodach w policzkowaniu. Do walki stanęła z Julią Jaroszewską - uczestniczką pierwszej edycji programu Projekt Lady. Okazało się, że Ada skuteczniej bije po twarzy i szybko zwyciężyła w walce z niedoszłą damą. Obecnie przygotowuje się także do walki z Anielą „Lil Masti” Bogusz. Do pojedynku celebrytek dojdzie podczas 34. edycji Fight Exclusive Night.

Życie prywatne

Co ciekawe i paradoksalne, Ada niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życie uczuciowego. Wiadomo, że w ubiegłym roku rozstała się ze swoim chłopakiem, Mateuszem. Internauci i tabloidy łączyły ją z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem, znanym z programu Warsaw Shore. Celebryci nie skomentowali jednak tych spekulacji i nie wiadomo, czy serce Ady jest obecnie zajęte.
Śledź jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje już blisko 200 tysięcy użytkowników.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 1

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła