1854 życiorysów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Jessica Mercedes życiorys

   Twoim zdaniem...

Kto jest według Ciebie ciekawszym celebrytą?

Życiorys i biografia Jessiki Mercedes

Jessica Mercedes, a właściwie Jessica Mercedes Kirschner, jest polską instagramerką, blogerką modową, stylistką i celebrytką. Urodziła się 23 lipca 1993 roku w Kolonii.

Dzieciństwo

Jessica urodziła się w Niemczech. Jest córką Polki i Niemca. Kiedy miała 7 lat, przeprowadziła się do Polski.

Kariera

Popularność zaczęła zdobywać dzięki założonemu przez siebie w 2010 roku blogowi poświęconemu modzie Jemerced.com. 16-letnia wtedy Jessica zamieszczała na nim propozycje stylizacji i prezentowała obecne trendy z wybiegów mody. Przedstawiała również sylwetki największych modelek i modeli, publikowała relacje z imprez, pokazów mody na całym świecie. Z czasem od znanych marek zaczęły napływać kolejne propozycje współpracy. Jessica brała udział w wielu kampaniach reklamowych, sesjach zdjęciowych i projektach związanych z modą. Stała się ekspertką od wizerunku i stylizacji. Na jej blogu zaczęły pojawiać się profesjonalne zdjęcia ze światowych wydarzeń branży modowej, w których Jessica regularnie bierze udział, zasiadając obok znanych projektantów, stylistów i gwiazd.

Przez lata wypracowała swój styl, doceniany również poza granicami Polski. Została doceniona przez ikony świata mody. Zdjęcia jej stylizacji publikują najważniejsze polskie czasopisma, takie jak „Harper’s Bazaar”, „Joy”, „Glamour” czy „Women’s Health”. Pisały o niej takie magazyny jak: „Vanity Fair”, „Vogue”, „Grazia” czy „Elle”. Jessica Mercedes jest uznawana za ambasadorkę rozsądnego podejścia do mody, a jej zasadą jest idea, że to moda ma służyć człowiekowi, podkreślając jego osobowość, tożsamość i styl, a nie na odwrót. W 2016 roku została mianowana „Kobietą roku” w kategorii „Ikona mody” według magazynu „Glamour”. Obecnie jej blog należy do najpopularniejszych w Polsce.

26-latka współpracuje z takimi markami jak Chanel, Bottega Veneta czy Adidas. W 2017 roku założyła własną markę z kostiumami kąpielowymi o nazwie Moiess.

Życie prywatne

Jessica ma młodszego brata, który jest kucharzem. Influencerka aktywnie udziela się na portalach społecznościowych, zdobywając coraz to większą liczbę fanów. Chętnie dzieli się z fanami kulisami swojej pracy, jednak rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. W 2019 roku po blisko czterech latach blogerka zakończyła swój związek z Andrzejem Skowronem. Obecnie spotyka się z Kubą Karasiem, muzykiem z duetu The Dumplings.

Skomentuj / dodaj informacje o osobie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1

Komentarze

Podobne biografie i życiorysy

Źródła

Zdjęcie pochodzi z portalu commons.wikipedia.org. Zdjęcie jest na licencji Creative Commons. Autorem jest Serecki.